NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XVIII. kerület, földszint

+ 9 kép 1/12
35 500 000 Ft35.5 M Ft 1 145 161 Ft/m2
1 szoba
31 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 609
Mészáros Tímea
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Saját terasszal rendelkező garzonlakás ELADÓ Pestszentlőrincen

Budapest XVIII. kerületében, Pestszentlőrincen eladó egy 30 nm-es, földszinti, 1 szobás, garzonlakás, amely ideális választás lehet egyedülállóknak, fiataloknak első közös otthonként, de akár idősebbeknek is kényelmes, fenntartható élettérként.

A lakás jó állapotú, folyamatosan megújul, felújítása májusban fejeződik be:
- a fűtést modern hűtő-fűtő klíma biztosítja,
- a meleg vizet vadonatúj elektromos bojler adja,
- az elektromos- és vízhálózat már megújult,
- nemrég új bejárati ajtó és korszerű nyílászárók kerültek beépítésre (2026 február),
- a felújítás része a konyhai mosogató beépítése
- és külső szigetelés is felhelyeztek
- bejárati ajtónál lépcsők megújultak
- saját terasz (6 nm) és kis kertrész (3nm) tartozik a lakáshoz

Az ingatlan napos fekvésű, így igazán kellemes, világos hangulatú.
Az ingatlanhoz tartozik egy 4 nm-es tároló is, ami praktikus megoldást nyújt a plusz holmik / kerékpárok elhelyezésére.

Környék és közlekedés:
A környék infrastruktúrája kiváló: iskola, orvosi rendelő, önkormányzat, gyógyszertár és bevásárlási lehetőségek (Penny, ALDI, LIDL) mind a közelben megtalálhatók.
Az 50-es villamossal az M3 metró Határ úti megállója, 93, 136 autóbuszokkal Kőbánya-Kispest közvetlenül elérhető, éjszaka pedig a 914-es és 950-es járatok biztosítják a kényelmes hazajutást a belvárosból.
Parkolás a ház előtti mellékutcában lehetséges.
A lakás alkalmas a 3%-os Otthon Start Program Hitelre!

Ez a lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy könnyen fenntartható, kis terasszal rendelkező, barátságos otthon, ahová jó hazaérni.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megkeresését a hét bármely napján, akár hétvégén is, 9 és 19 óra között.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1145 e Ft
1023 e Ft -12%
1693 e Ft 32%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
35.5 M Ft m Ft
37.9 m Ft 6%
59.1 m Ft 40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

58.9 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
81 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
4 szoba
78 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

139.2 M Ft
3 + 1 szoba
96 m²
XXII. kerület