Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó Rákoskeresztúr városközpont, közkedvelt részén a Kaszáló lakótelepen, egy 49nm-es, 2 szobás lakás.
Az ingatlan a patak part felőli részen, a piac közelségében található.
Ez a 4-ik emeleti lakás csendes, jó szomszédokkal, kulturált lépcsőházban van. Az ingatlanhoz tartozik egy közös tároló ahol lehetőség van bicikli, babakocsi, nem használt tárgyak tárolására(kb. 8nm saját rész).
Ingatlan leírása:
Lakásba lépve egy tágas előszobán (5,5 nm) keresztül megközelíthetünk minden helyiséget. Kettő szobás az ingatlan mely 18 nm és 13,5 nm. Mindkét szobában légkondicionáló található mely alkalmas a nyári meleget elviselhetővé tenni. Konyha szép világos, nagy ablakos. Itt helyet kapót egy kis leválasztott kamra is. Minden ablakon szúnyogháló és redőny is lett beépítve.
Fürdőszoba ablak nélküli, fürdőkádas. A wc külön bejáratú.
Nagyon kedves kis otthona lehet ez az ingatlan fiatal pároknak, vagy befektetésnek is nagyszerű, mert könnyen kiadható.
Nagyon jól ellátott, környék minden megtalálható a közelben: bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, bank stb.
Ha felkeltettem érdeklődését kérem hívjon a hét bármely napján. Rugalmasan tudom mutatni az ingatlant!
Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 03.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, XVII. kerület, 4. emelet