City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Bocskai utca, földszint

+ 17 kép 1/20
145 000 000 Ft145 M Ft 1 435 644 Ft/m2
4 szoba
101 m²
földszint
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627769703
Kiss-Agócs Nikoletta
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest 15. kerületében, közkedvelt, nagyon csendes-nyugodt mellékutcában, rendezett környezetben, nagyon jó szomszédokkal 6 lakásos társasházban lévő, kvázi új építésű tágas lakás eladó! Teljes beépített minőségi luxus bútorzattal!!!

Tágas, 3 szobás lakás+ nappali + erkély + terem garázs + tároló

2020-ban épültek, de teljesen újszerűek, garanciális állapotban vannak ma is.

Egy lakótömbben, 6 db lakás került kialakításra.

Minőségi alapanyagokból, modern tervek alapján.

Lokációját tekintve a lakás nagyon jó helyen van.

Buszmegálló, játszótér, bolt, aldi, peni, önkormányzat, óvoda, 5 perc gyalogos távra található.

Mérete: 101 nm:3 szobás lakás+ nappali + erkély + terem garázs + tároló

Garázs: 18 nm

Ingatlan műszaki és egyéb jellemzői:

- magas minőségű beépített hibátlan konyhabútor

- korszerű gyermek játszótér kerül kialakításra a közösségi térben

- zárt, 3 nm-es tároló tartozik a lakásokhoz

- zárható terem garázs - elektromos kapuval

- 11 nm-es erkély kapcsolódik hozzá

- magas minőségű belső és külső burkolatok

- energetikai besorolásuk A++

- riasztó bekötés - kivonulás a Multi Alarmtól

- PHOROTHERM 30 NF falazat

- 15 cm-es EPS szigetelés

- 35 cm-es kőzetgyapot szigetelés a födémen

- műanyag, vasalt profilú, 3 rétegű nyílászárók

- minőségi hűtési rendszer, 4 db klímával Daikin márkájúak

- elektromos redőnyök

- beépített szúnyoghálók

- a lakás dupla komfortos, 2 db fürdőszoba tartozik hozzá

- a kertben a közös térben gyermek játszótér található

- közös kuka tároló az udvaron

Extrák:

- a lakás ára a teljes magas minőségű beépített bútorzatot is tartalmazza, de igény esetén pontosítható pl a tv, egyéb használati tárgy is.

- háló szobában külön oda készíttetett kép a falon

- a nappaliban hatalmas Samsung Q LED tv

- fenti tv-hez kapcsolódó hangrendszer

- 380-as ipari áram került kialakításra

- elektromos autó töltő kiépítés elő van készítve ( 5 méter csatorna szükséges max.), a társasház engedélyezi

- minden beépített gép NEFF márkájú, luxus minőségben. (Kv főző, sütő, indukciós főzőlap, mikrő, külön melegen tartó, elszívó)

- a mosó és szárító gép Bosch, mindkettő marad igény esetén

- a beépített hűtő Samsung márkájú

- a szobák kivételével mindenhol padlófűtés van

- a fürdőszobákban + törölköző szárító is

- kézműves művész által készített belső lámpák, melyek az univerzumot fromálják

- egyedi fal panelek

- a teljes bútorzat egyediben ide készült

Esetleges hitel ügyintézésben ingyenesen segítünk.

Mutatásban rugalmasak vagyunk!

Ha felkeltette érdeklődését a hirdetését, keressen bátran bizalommal, ne maradjon le erről a szuper lehetőségről, ide tényleg csak beköltözni kell a kisebb csomagokkal!!!!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákospalota m² ár
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1436 e Ft
1416 e Ft -1%
1262 e Ft -14%
1757 e Ft 18%
Ennek az ára
Rákospalota átlagár
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
145 M Ft m Ft
111.6 m Ft -30%
118.2 m Ft -23%
183.6 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Bocskai utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

140.631 M Ft
3 szoba
74 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

97.559 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

112.056 M Ft
3 szoba
76 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

31.98 M Ft
1 szoba
17 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

161.856 M Ft
1 + 3 szoba
142 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

135.734 M Ft
3 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület