Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 201 852 Ft/m2
2 szoba
54 m²
3. emelet
építés éve:1996

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 775
Szemők Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Lakás napfényes, tágas terekkel rendelkezik, a két szoba 17 nm és 20 nm, így kényelmes életteret biztosít akár egy pár, fiatal család vagy befektető számára is. Az ingatlan jó állapotú, így akár azonnal költözhető vagy kiadható, ezért befektetésnek is kifejezetten ajánlott.

A lakás egy 1996-ban épült, szigetelt tégla társasház 3. emeletén található, amely folyamatosan karbantartott, rendezett környezetben helyezkedik el. A lakáshoz tartozik egy 3 nm-es földszinti tároló is, amely praktikus megoldást kínál a mindennapi tárolásra.

Főbb jellemzők:

55 nm alapterület

2 külön nyíló, világos szoba (17 nm és 20 nm)

műanyag, redőnyös nyílászárók

biztonsági bejárati ajtó

alacsony rezsiköltség

tehermentes ingatlan

3 nm-es saját tároló

Az ingatlan egy zárt lakóparkban található, amelyet rendezett belső udvarok és számos parkolóhely tesz kényelmessé az itt lakók számára. A lakóközösség tiszta, csendes és kulturált, ami különösen vonzóvá teszi az otthont.

A lokáció kiemelkedően jó: a közelben bevásárlási lehetőségek, szolgáltatások, iskola, óvoda, valamint minden fontos infrastruktúra megtalálható. A tömegközlekedés kiváló, így a város bármely pontja könnyen és gyorsan elérhető.

Ez a lakás ideális választás fiatalok számára, de azoknak is tökéletes, akik szeretik a kényelmes, jól ellátott városi életet, ahol minden fontos szolgáltatás néhány perc alatt elérhető.

Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy biztos befektetésnek egyaránt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákospalota m² ár
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1202 e Ft
1336 e Ft 10%
1376 e Ft 13%
1690 e Ft 29%
Ennek az ára
Rákospalota átlagár
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
84.3 m Ft 23%
65.4 m Ft 1%
118.7 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XV. kerület, Rákospalota, Kékszilva utca 2
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

104.889 M Ft
4 szoba
75 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

158.197 M Ft
4 szoba
92 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

140.631 M Ft
3 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

31.98 M Ft
1 szoba
17 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

142.507 M Ft
4 szoba
92 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

127.677 M Ft
3 szoba
76 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

161.856 M Ft
1 + 3 szoba
142 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

185.259 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²