City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
57 900 000 Ft57.9 M Ft 1 181 633 Ft/m2
1 szoba
49 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 761 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Széll Gréta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálunk egy 49nm-es, DNY-i tájolású lakást a XV. kerületben, a Baksay Sándor utcában.
15nm előkert + 35nm saját udvar a kertben.

Az ingatlan egy amerikai konyhás nappaliból és egy kis galériás, gardróbos szobából áll. A nappalinak udvarra néző ablaka van, délnyugati tájolású. A lakás közvetlen kertkapcsolatos, külön saját használatú résszel a kertben, valamint egy kis tárolóval.
A megfelelő hőmérsékletet külön mérőórás gázkonvektor és hűtő-fűtő klíma biztosítja.

A közelben több szolgáltatási egység is található, elérhető távban van gyógyszertár, állatorvos, egészségügyi intézmény, bevásárlóközpontok is kisebb üzletek.

Buszjáratok a közelben: 5, 25, 96, 124, 125, 196, 196A, 225, 231, 231B, 296, 296A, éjszakai 996 és 996A

Ez az otthon tökéletes választás lehet azok számára, akik csendesebb környéket keresnek, de fontos számukra a város megközelíthetősége is. A kertkapcsolat pedig ritka lehetőséget biztosít a természetközeli élmény könnyű eléréséhez.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1182 e Ft
1356 e Ft 13%
1723 e Ft 31%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
57.9 M Ft m Ft
48.3 m Ft -20%
59.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

31.98 M Ft
1 szoba
17 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

97.559 M Ft
3 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XV. kerület, Rákospalota, Kékszilva utca 2
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

73.875 M Ft
3 szoba
59 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

140.631 M Ft
3 szoba
74 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

112.056 M Ft
3 szoba
76 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

100 M Ft
3 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

122.826 M Ft
3 szoba
65 m²
XV. kerület, Rákospalota, Kékszilva utca 2