NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, földszint

+ 13 kép 1/16
31 900 000 Ft31.9 M Ft 1 450 000 Ft/m2
1 szoba
22 m²
földszint

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 396
Hegedűs Marianna
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a XV. kerületben, Rákospalotán, csendes, családi házas övezetben, egy 22 nm-es, felújított, galériás, mini garzon.

A Családi Ingatlan kínálatában lévő Rákospalotai téglalakás csendes, de frekventált helyen, kertvárosi részen, a Leiningen Károly utcába, remek közlekedésnél, egy rendezett, szigetelt társasház földszintjén található.

A Családi Ingatlan által eladásra kínált lakás jellemzői:
- a lakás alapterülete 15 nm, valamint a galéria 7 nm,
- pár éve, teljes körűen fel lett újítva,
- tehermentes,
- redőnnyel és szúnyoghálóval ellátott műanyag nyílászáróval felszerelt,
- a rezsi költség alacsony, egyedi mérőórákkal felszerelt, a fűtése házközponti, a közös költség: 5.000 Ft/hó.
- parkolás a ház előtti parkolóban lehetséges ingyenesen,
- a lakóközösség csendes, barátságos.

A környék infrastruktúrája és a közlekedés kiváló, minden a közelben.
- buszmegálló, iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőség (Penny, Aldi, Lidl).

Ha az ingatlan vásárlásához hitelre van szüksége, hiteltanácsadónk ingyenesen segít Önnek megtalálni a piacon található konstrukciók közül a legoptimálisabb lehetőséget.

Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1450 e Ft
1356 e Ft -7%
1723 e Ft 16%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
31.9 M Ft m Ft
48.3 m Ft 34%
59.3 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XV. kerület, Újpalota, Zsókavár utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
2 + 1 szoba
73 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

31.98 M Ft
1 szoba
17 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

140.631 M Ft
3 szoba
74 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

63 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

111.034 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XVIII. kerület, Bókaytelep, Üllői út
Eladó iroda

Budapest, XVIII. kerület

0.22 M Ft
1 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

127.677 M Ft
3 szoba
76 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

135.734 M Ft
3 szoba
65 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület