Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
66 700 000 Ft66.7 M Ft 1 551 163 Ft/m2
2 szoba
43 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hársmán Mónika Orsolya
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Wekerlei Életérzés: Saját Kertkapcsolatos Lakás a Barátok közt Helyszínén!

Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerület legkedveltebb részén, a méltán népszerű Wekerletelepen, közvetlenül a híres Barátok közt ház szomszédságában. Ez a földszinti lakás a nyugalom szigete a városon belül, ahol a kertvárosi hangulat modern kényelemmel párosul.

Főbb paraméterek:
Alapterület: 43 m² kiváló elrendezéssel.

Kültér: 16 m²-es fedett terasz és kb. 110 m²-es saját használatú kertrész.

Elosztás: Tágas konyha étkezővel, világos nappali, hálószoba beépített gardróbszekrénnyel, fürdőszoba (WC-vel) és egy praktikus éléskamra (spejz).

Elhelyezkedés: Földszinti lakás egy rendezett, mindössze 8 lakásos társasházban.

Amiért ez az ingatlan különleges:
Saját Kert és Terasz: Közvetlenül a bejáratnál egy 16 m²-es fedett terasz várja, amelyhez egy privát kertrész tartozik. Tökéletes helyszín reggeli kávézáshoz, kertészkedéshez vagy baráti sütögetéshez.

Rendkívül Alacsony Rezsi: A lakás fenntartása rendkívül pénztárcabarát. A fűtés gázkonvektorral megoldott, a havi költségek pedig minimálisak:

Télen: kb. 32.000 Ft (fűtéssel együtt!)

Nyáron: kb. 12.000 Ft

Közös költség: 14.000 Ft

Környék és Életmód:
Wekerle varázsa egyedülálló: patinás épületek, platánsorok és egy összetartó, kiváló közösség jellemzi. A közlekedés kiváló, a közelben boltok, piac és minden szükséges szolgáltatás karnyújtásnyira megtalálható.

Irányár: 68.500.000 Ft

Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről! Ez az ingatlan tökéletes választás fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy bárkinek, aki vágyik a kertvárosi nyugalomra, de nem akar lemondani a város közelségéről.

Referencia szám: LK036006-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1551 e Ft
1417 e Ft -9%
1690 e Ft 8%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
66.7 M Ft m Ft
69.5 m Ft 4%
88.7 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.466 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.311 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület, József Attila utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

62.424 M Ft
1 szoba
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

117.753 M Ft
3 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.557 M Ft
1 szoba
0 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63.278 M Ft
1 szoba
0 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

125 M Ft
4 szoba
140 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba