NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, Kispest, Kispesti lakótelepen, Önkormányzat közelében, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
63 500 000 Ft63.5 M Ft 1 198 113 Ft/m2
1 + 2 szoba
53 m²
2. emelet
építés éve:1983

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 708
Ráczné Ági
Balla Ingatlan - XIX., XX. és XXIII. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kispest, Önkormányzat közeli 1+2 félszobás panellakás eladó!

Eladásra kínálunk Kispest központi részén egy 53 nm-es, 2. emeleti, jó állapotú lakást. Az ingatlan kiváló elrendezésű: a keleti tájolású, erkélyes nappali mellett két nyugati fekvésű félszoba és konyha biztosítja a benapozást a nap minden szakában.

Műszaki paraméterek:
A lakás korszerűsített, műanyag nyílászárói redőnnyel és részben szúnyoghálóval felszereltek. A szobák burkolata laminált parketta, a vizesblokkok és a közlekedő járólaposak. A komfortról a nappaliban felszerelt klímaberendezés gondoskodik. A fűtés és a melegvíz-ellátás főtáv rendszerében történik, a használati vízfogyasztás elszámolása egyedi vízmérők alapján történik. A beépített konyhabútor a tűzhellyel, valamint az előszobai beépített szekrények, együtt a vételár részét képezi.

Környezet és infrastruktúra:
Rendezett társasház, kulturált lakóközösség és ingyenes parkolás jellemzi a közvetlen környezetet. Az ingatlan lokációja kiemelkedő: sétatávolságon belül bölcsőde, iskolák, orvosi rendelő, piac és számos bevásárlási lehetőség (Lidl, Aldi, Spar) elérhető. A Shopmark és a KÖKI Mall pár perc alatt megközelíthető.

Közlekedés:
Kiváló megközelíthetőség: 250 méteren belül elérhető a 93-as, 136-os busz, valamint az 50-es és 42-es villamosvonalak.

Megtekintés rugalmasan, akár hétvégén is. Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kispest m² ár
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1198 e Ft
1261 e Ft 5%
1310 e Ft 9%
1694 e Ft 29%
Ennek az ára
Kispest átlagár
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
63.5 M Ft m Ft
85.6 m Ft 26%
89.9 m Ft 29%
132.3 m Ft 52%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, Kispest, Kispesti lakótelepen, Önkormányzat közelében, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

80.165 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.005 M Ft
2 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.056 M Ft
2 szoba
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.775 M Ft
2 szoba
0 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

95.221 M Ft
2 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás