Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, Kispest, Teleki utca, 3. emelet

+ 15 kép 1/18
65 715 000 Ft65.715 M Ft 1 428 587 Ft/m2
2 szoba
46 m²
3. emelet
építés éve:2028

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Lakatos Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Újépítésű társasházban lakások eladók a XIX. kerület KÖKI-hez közeli csendes kis utcájában (Teleki utca) 2028. tavaszi átadással, a lokációban kiváló referenciákkal rendelkező beruházótól, kis lakásszámú (13) 4 emeletes, liftes házban. 
A 46-58 nm méretű lakások mindegyike erkélyes. Az erkélyek kényelmes 5-10 nm területűek, a társasház belső udvarára néznek. 
A lakások korszerű, energiahatékony hőszivattyús fűtéssel-hűtéssel rendelkeznek. 

Saját otthonnak, vagy befektetésnek is ideális választás. 
Már csak 9 lakás elérhető!

(A hirdetésben szereplő képek a beruházó azonos paraméterekkel épült referencia-ingatlanjairól készültek.)

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kispest m² ár
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1429 e Ft
1439 e Ft 1%
1317 e Ft -8%
1690 e Ft 15%
Ennek az ára
Kispest átlagár
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
65.715 M Ft m Ft
69.6 m Ft 6%
76 m Ft 14%
118.7 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, Kispest, Teleki utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.142 M Ft
2 szoba
0 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.466 M Ft
2 szoba
0 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.138 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

117.753 M Ft
3 szoba
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

104 M Ft
3 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.499 M Ft
1 szoba
0 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.557 M Ft
1 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.005 M Ft
2 szoba
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület