NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
85 654 328 Ft85.654 M Ft 1 427 572 Ft/m2
3 szoba
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Antal Krisztián
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Energiatakarékos, 2026 végén költözhető újépítésű lakások.

Budapest XIX. kerületének kiemelkedő közlekedési pontján épülő, modern lakónegyed olyan új közösségi teret hoz létre, ahol minden generáció megtalálja a helyét.

Metró, vonat és több buszjárat, biztosítja, hogy nagyon rövid idő alatt Budapest centrumába, vagy a Liszt Ferenc repülőtérre jussanak az itt élők.

Az épülő projekt lakásai alkalmasak, rövid és hosszú távú kiadásra, több generáció egymás mellett élésére.

A lakóépület komplexum több ütemben épül fel, jelenleg az V. ütem építése zajlik.
Az épületegyüttesben összesen 350 lakás készül, ebből az I. ütemben 98 db., a II. ütemben 118 db., az V. ütemben 58 db épül meg.
Az I. ütem lakásai 2024 év végén átadásra kerültek. A II. ütem lakásai 2026. elején kerülnek átadásra.
A lakások és az épületek között zárt átriumos folyosókon keresztül biztosított az átjárás.
A földszint + 8 emelet magas épületet elegáns, fákkal, cserjékkel tarkított terek veszik körül.

A lakások lépcsőházanként két-két lifttel közelíthetőek meg.
A lakások típusai: Stúdió, 1 szobás, 2 szobás, 3 szobás
Minden lakástípus elérhető jelenleg.
A lakások jellemzői:
Minden lakás rendelkezik erkéllyel vagy terasszal, és néhány exkluzív lakás pedig saját zöldrésszel.
•A lakások hűtése és fűtése alacsony energia igényű, hőszivattyús rendszerű, mennyezeti technológiával biztosított
•Tágas szobák és erkélyek, nagy, nyitott terű nappalirészek
•Konyha, amely külön van, de mégis a nappali része
•Nagy üvegfelületek, hőszigetelt üvegezésű műanyag nyílászárók formájában, amelyek sok természetes fényt biztosítanak
•A szobákban nedvesség és cseppálló laminált padló
•Igényes, minőségi kerámia padlók és falburkolatok a fürdőszobákban és WC-kben,
•Az apartman típusától függően kádak vagy zuhanyzók állnak rendelkezésre
•A közös helyiségek energia igénye napelemes rendszerrel megoldott.

A gépkocsik elhelyezésére a teremgarázsban lesz lehetőség a -1 és -2 szinteken, ahol számos különálló és zárható tárolóhelyiség és elektromos töltési lehetőség is kialakításra kerül.
Garázs:
Méret:11,25nm-18,3nm
Ár: 4,85 M Ft- 6,15M Ft

A jelen adatok tájékoztató jellegűek, ezért a Beruházó (sem a hirdető) azok változásával, vagy bármely attól való eltéréssel kapcsolatban semmilyen kötelezettséget, vagy felelősséget nem vállal.
Az alaprajzokon ábrázolt berendezési tárgyak és bútorok, a burkolatok megjelenése nem képezi a szerződés tárgyát. A pontos felszereltségről a műszaki leírásban olvashat bővebben.

Az aktuális lakáskínálatról és árakról érdeklődjön telefonon!
Projekt bemutatása

Energiatakarékos, újépítésű lakások. Energetikai hatékonyság: A+

A II. ütem lakásai 2026 elején költözhetőek.
Az V. ütem lakásai 2027 elején költözhetőek.

A lakóépület komplexum több ütemben épül fel, jelenleg II. és az V. ütem építése zajlik.
Az I. ütem lakásait 2024 év végén a lakók birtokba vették.

A lakások típusai: Stúdió, 1 szobás, 2 szobás, 3 szobás, 4 szobás
Minden lakástípus elérhető jelenleg.
A lakások jellemzői:
•Tágas szobák és erkélyek, nagy, nyitott terű nappalirészek
•Konyha, amely külön van, de mégis a nappali része
•A szobákban nedvesség és cseppálló laminált padló

Garázs:
Méret:11,5nm-18,25nm
Az árakról érdeklődjön az értékesítőnél.
Tároló:
Méret 4,2nm-14,9nm
Az árakról érdeklődjön az értékesítőnél.

Az alaprajazokon ábrázolt berendezési tárgyak és bútorok, a burkolatok megjelenése nem képezi a szerződés tárgyát. A pontos felszereltségről a műszaki leírásban olvashat bővebben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1428 e Ft
1310 e Ft -9%
1694 e Ft 16%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
85.654 M Ft m Ft
89.9 m Ft 5%
132.3 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

101.485 M Ft
3 szoba
0 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XIII. kerület, Újlipótváros
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.499 M Ft
1 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.005 M Ft
2 szoba
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.142 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

62.424 M Ft
1 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület