BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, 2. emelet

+ 16 kép 1/19
95 000 000 Ft95 M Ft 1 439 394 Ft/m2
2 + 1 szoba
66 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Takácsné Domján Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy energiatakarékos, prémium felszereltségű okosotthon Kispest központi, frekventált részén.
Az ingatlan praktikus elrendezésű:
amerikai konyhás nappali - erkélykapcsolattal,
hálószoba,
félszoba,
fürdőszoba,
WC,
előszoba.
Ideális választás akár pároknak, vagy gyerekes családnak.

A komfortot és a jövő technológiáját az alábbi extrák biztosítják:

Akadálymentesített felvonó

Napelem + hőszivattyú

Padlófűtés, hűtés-fűtés távolról vezérelhető

Elektromos árnyékolók, prémium nyílászárók

Intelligens otthon-vezérlés, applikációról elérhető minden egység

Saját teremgarázs

Ez a lakás alacsony rezsivel, magas komforttal és modern megoldásokkal kínál valódi értékálló otthont, közvetlenül a központban.

Ne habozzon, jöjjön, nézze meg és győződjön meg róla személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1439 e Ft
1310 e Ft -10%
1694 e Ft 15%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
95 M Ft m Ft
89.9 m Ft -6%
132.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

60.501 M Ft
1 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

62.424 M Ft
1 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.775 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.557 M Ft
1 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.466 M Ft
2 szoba
0 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

78.122 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

80.165 M Ft
2 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület