City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
137 000 000 Ft137 M Ft 2 140 625 Ft/m2
3 szoba
64 m²
földszint
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 25 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Komlós Rita
Ingatlan Megálló

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiemelt ajánlat, kizárólag nálunk!

Alsórákoson, rendezett társasházakkal kialakított részén eladó egy 2009-ben épült 10 lakásos társasház földszintjén található, tehermentes, 2025-ben felújított, belső kétszintes, 64 m2-es, amerikai konyhás nappali + két külön nyíló hálószobás, 2 db. vadonatúj klímával szerelt lakás terasszal, erkéllyel, kertkapcsolattal és felszíni autóbeállóval.

A remek lehetőségeket nyújtó kertrész kiváló kisgyerekkel, háziállattal vagy azok számára, akik a városi életvitelük kapcsán egy családi házat nem szeretnének fenntartani, de vágynak egy kis saját zöld területre.

Vételár részét képezi a gépesített konyhabútor, autóbeálló akár két jármű számára.

A 4 szintes társasház nagyon jó minőségű, tiszta környezetű, igényes lakóközösségű, kiváló helyen található, mely autóval és tömegközlekedéssel egyaránt könnyen megközelíthető.

Reális áron értékelt lakásbeszámítás lehetséges.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Komlós Rita +36203315702

Referencia szám: LK044006

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2141 e Ft
1544 e Ft -39%
1706 e Ft -25%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
137 M Ft m Ft
113.4 m Ft -21%
131.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

774 M Ft
27 szoba
820 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

197 M Ft
5 szoba
363 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

24.5 M Ft
1 szoba
10 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
67 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

223.6 M Ft
4 szoba
173 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

86.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

188.5 M Ft
6 szoba
240 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

127.9 M Ft
3 szoba
87 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba