BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Thököly út, 2. emelet

+ 9 kép 1/12
42 000 000 Ft42 M Ft 1 680 000 Ft/m2
1 szoba
25 m²
2. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 682
Péter Lívia
Balla Ingatlan - XIV. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ékszerdoboz Zugló szívében – Erkélyes garzon saját parkolóval!

Eladásra kínálunk egy fiatalos, 2019-ben kialakított, 25 m²-es, 2. emeleti kis lakást a Thököly úton, Zugló egyik legkeresettebb részén. Ez az ingatlan tökéletes választás első lakásnak, egyetemistáknak vagy befektetésnek a kiváló közlekedés miatt!

Világos és tágas érzet: A nagy ablakoknak és a fekvőgalériának köszönhetően a lakás benapozott, a térkihasználás pedig zseniális.
Erkély: Ritka kincs egy garzonnál – tökéletes helyszín a reggeli kávéhoz.
Műszaki tartalom: Elektromos fűtőpanelek és modern villanybojler gondoskodik a kényelemről.
Biztonságos parkolás: Felejtse el a parkolóhely-vadászatot! Az autója a zárt udvarban, távirányítású kapun keresztül megközelíthető beállóban pihenhet.
Elhelyezkedése: Egy szóval verhetetlen! Legyen szó bevásárlásról (bolt, zöldséges, gyógyszertár a szomszédban) vagy kikapcsolódásról (Városliget 10 perc), itt minden helyben van.
Közlekedés: 5, 7, 112, 133E buszok és az 1-es villamos 2 percre, Zugló vasútállomás 5 perc sétára. A belváros éjjel-nappal 15 perc alatt elérhető.
Jogi státusz:  Az ingatlan egy rendezett, 40-es években épült, 16 lakásos társasházban található ahol 2019-ben egy 81 négyzetméteres nagyobb lakásból 3 kis lakás került kialakításra, a tulajdonjog megosztási szerződéssel rendezett, ezért hitel nem vehető fel rá. A lakás per- és tehermentes, azonnal költözhető! Nem kell hónapokat várnia a felújításra vagy a kiköltözésre.

Ne maradjon le erről a remek lehetőségről! Keressen bizalommal a hét bármely napján, és nézzük meg együtt új otthonát vagy következő sikeres befektetését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 04. 13.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1680 e Ft
1533 e Ft -10%
1723 e Ft 2%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
42 M Ft m Ft
52.4 m Ft 20%
59.3 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Thököly út, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
6 szoba
197 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

72.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

66.5 M Ft
2 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
52 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

169.9 M Ft
5 szoba
130 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

40.9 M Ft
2 szoba
24 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.5 M Ft