Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, félemelet

+ 11 kép 1/14
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 608 475 Ft/m2
3 szoba
59 m²
félemelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: félemelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lutter Liza
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a 14. kerületben, a Róna utcában 59 m2-es, nappali + 2 hálószobás, kertkapcsolatos, jó állapotú, magasföldszinti tégla lakás, rendezett társasházban!

LAKÁS
- Délkeleti tájolásának köszönhetően egész nap kellemes fényviszonyok jellemzik
- Az évek során folyamatos felújítások történtek, jelenleg jó állapotú, azonnal költözhető
- A nappalin felül 2 hálószoba került kialakításra, így családoknak is tökéletes
- Külön tárolóhelyiség is rendelkezésre áll, ami akár gardróbnak, akár pakolótérnek is ideális
- Rezsiköltség alacsony, a kellemes hőmérsékletről gázkazán, valamint hűtő-fűtő klíma gondoskodik
- Magasföldszinti elhelyezkedésű, alatta pince található. Beázás és penészedés SEHOL NINCS!
- A társasház kertje rendezett, a lakás előtt egy kis teraszrész került kialakításra, ami tökéletes egy nyugodt, borozós estéhez
- Az ingatlanhoz pincei tároló is tartozik, ahol kényelmesen elférnek például az autógumik vagy ritkábban használt holmik
- A kertben kialakított biciklitároló rész is rendelkezésre áll

KÖRNYÉK, KÖZLEKEDÉS
- Elhelyezkedése szuper, pár perc sétával elérhető minden, ami a mindennapi élethez szükséges – Az Aldi 2 perc sétával elérhető, a LIDL 5 perc, nemzeti dohánybolt, fodrászat, kozmetikus, masszázs, gyógyszertár szintén az utcában!
- A ház előtt áll meg a 82/82A troli, valamint 3 perc sétával számos buszjárat elérhető: 5, 7, 7E, 8, 8E, 32, 110, 112, 133E
- A környék biztonságos, parkolóhely mindig van az utcában

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben elnyerte tetszését és szeretné megtekinteni az ingatlant, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1608 e Ft
1544 e Ft -4%
1706 e Ft 6%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
113.4 m Ft 16%
131.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

330.645 M Ft
5 szoba
110 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B