Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
62 900 000 Ft62.9 M Ft 1 965 625 Ft/m2
1 szoba
32 m²
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 32 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 945
Toma Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó űj építésű garzon Budapesten a 14. kerületben Zugló kedvelt részén a Miskolci utca és az Erzsébet királyné útja találkozásánál. Az ingatlan 3. emeleti, 32 nm, belső udvari, világos, napfényes. Az ingatlant könnyedén másfél szobàssá alakitható egy hálófülke leválasztásával. Az ingatlanhoz várárolható felszini beálló, tároló és teremgarázshely is opcionálisan vásárolható. Kezdő lakásnak kíváló választás.
A társasház letisztult, modern hangulatú és korszerű építészeti megoldások jellemzik. A lakópark két épületből álló epületegyüttes amely 3-5 illetve 6 emelettel rendelkezik. Környezetbarát rendszer, energiatakarékos fűtés-hűtés, szabályozható hőmérséklet. A közlekedés kiváló a lakópark előtt áll meg a 69-es villamos és az 5-ös busz. Innen a város bármely részére nagyon könnyen eljuthatunk. A társasház átadása várhatóan 2026 tavasza. OSP, 3%-os hitellel is megvásárolható!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1966 e Ft
1528 e Ft -29%
1707 e Ft -15%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.9 M Ft m Ft
52.7 m Ft -19%
59.6 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

114 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft