Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
159 900 000 Ft159.9 M Ft 1 142 143 Ft/m2
4 szoba
140 m²
földszint
építés éve:1977

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Joó Krisztina
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

? Kertvárosi nyugalom Zuglóban – privát kertkapcsolatos, 3 szintes családi otthon eladó!
Zugló zöldövezeti, csendes részén, családi házas környezetben várja új tulajdonosát ez a háromszintes, nettó 142 m²-es téglaépítésű otthon, saját, parkosított kerttel, fedett terasszal, garázzsal és modern gépészettel. Egy kiváló elosztású, gondosan karbantartott ingatlan, amely tökéletesen ötvözi a városi kényelmet a kertvárosi nyugalommal.

? Az ingatlan főbb jellemzői:
Lakóterület: nettó 142 m² + 36 m² szuterén (garázs + tároló)

3 szint + padlás

3 tágas hálószoba, jól elkülönülő szinteken (a tetőtéri szoba kettéválasztható)

Nappali + részben szeparált étkezős konyha

2 felújított, teljes értékű fürdőszoba (kádas + zuhanyzós)

14 m²-es fedett terasz – tökéletes étkezéshez vagy pihenéshez

Gardróbszoba, további tárolók a padláson és a pinceszinten

Felújított utcafronti kerítés

⚙ Műszaki felszereltség:
Téglaépület, jó állapotban, folyamatosan karbantartva

Korszerűsített gépészet (2016)

Ariston kondenzációs kombi cirkó kazán (2018)

Padlófűtés a hidegburkolatok alatt

Redőnyös nyílászárók, klíma, modern gépesített konyha

Riasztó- és kamerarendszer

? A kert (234 m²):
Nyugati tájolás, magas tujasorral körbevett intim kert

2022-ben teljesen felújítva:

új gyepszőnyeg + automata öntözőrendszer

motoros kapu és elektromos autótöltő

fedett-nyitott terasz, sütögető, napozóterasz

? Elhelyezkedés – Zugló egyik legjobb része:
Családi házas övezet, kiváló levegő, alacsony forgalom

Könnyen elérhető közlekedés (busz, villamos, vasút)

A közelben: iskolák, óvodák, bevásárlóhelyek, egészségügyi szolgáltatások

Zöld, biztonságos, rendezett környék

? Kinek ajánlom?
Családoknak, akik jól elkülönülő szobákra és saját kertre vágynak

Akik értékelik a modern műszaki megoldásokat és a karbantartott állapotot

Olyan vevőknek, akik csendes környezetben, de jó infrastruktúrával ellátott helyen keresnek hosszú távú otthont

Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy élettér, amely kényelmet, privát szférát, és biztonságot kínál egy kiváló kerületi lokációban. Átgondolt térkiosztás, energiatakarékos működés és a természet közelsége – mindezt Zugló egyik legélhetőbb részén.

? Hívjon most, és egyeztessen időpontot a megtekintésre!
Az ilyen lehetőségek gyorsan gazdára találnak!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1142 e Ft
1585 e Ft 28%
1757 e Ft 35%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
159.9 M Ft m Ft
147.6 m Ft -8%
183.6 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület