Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Viza utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
231 638 850 Ft231.639 M Ft 2 602 684 Ft/m2
3 szoba
89 m²
4. emelet
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Széll Emese
Duna House - József körút

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Panorámás prémium otthon a Riverside Lakóparkban - Teljes felszereltséggel, extrákkal

Eladásra kínálunk a XIII. kerület egyik legnívósabb részén, a közkedvelt Riverside Lakóparkban egy 89 m²-es, napfényes, panorámás luxuslakást. Az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a modern kényelmet és a kompromisszumok nélküli eleganciát keresik a főváros szívében, közel a Duna-parthoz.

A lakás páratlan adottságai:
A 4. emeleti, délnyugati tájolású ingatlan rendkívül világos, hatalmas ablakainak köszönhetően a terek szinte egybeolvadnak a környezettel. A lakótér 89 m², melyet két, összesen 15,5 m²-es erkély egészít ki, lenyűgöző panorámát nyújtva a Dunára és a környező zöldövezetre.
A belső elosztás hibátlan: a tágas, erkélykapcsolatos nappali mellett két kényelmes hálószoba, egy gépesített, különálló konyha, valamint fürdőszoba, különálló mellékhelyiség és egy praktikus gardrób kapott helyet. A minden helyiségben megtalálható klímaberendezés és a modern, egyedi mérős házközponti fűtés garantálja a tökéletes hőérzetet az év minden napján.

Resort-életérzés a mindennapokban:
A 2003-ban átadott, akadálymentesített épület kiemelkedő biztonsági és kényelmi szolgáltatásokat nyújt. A 24 órás portaszolgálat, a kamerarendszer, valamint a saját beltéri medencével, jakuzzival, szaunákkal (infra és finn), gőzkabinnal és fitneszteremmel felszerelt wellness részleg valódi luxuséletmódot biztosít.

Kiemelt érték: Minden egyben!
A lakás vételára immár teljeskörűen tartalmazza egy 12 m²-es teremgarázs beálló és egy 3 m²-es saját tároló tulajdonjogát, valamint a wellness részleg használati jogát is! Az ingatlan fenntartása rendkívül tervezhető: a havi 90.000 Ft-os teljes rezsiköltség magában foglalja a lakás, a garázs és a tároló közös költségét, a fűtést, a vízhasználatot, valamint a wellness és fitnesz részleg korlátlan használatát akár 5 fő részére.

Kiváló lokáció, sétatávolságra a Marina-part, a Duna Plaza és a kiváló tömegközlekedési csomópontok.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül!
Várom megtisztelő hívását a részletekért és a személyes megtekintésért!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2603 e Ft
1813 e Ft -44%
1792 e Ft -45%
1694 e Ft -54%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
231.639 M Ft m Ft
125.4 m Ft -85%
131.3 m Ft -76%
132.3 m Ft -75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Viza utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület