Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 3 kép 1/6
85 500 000 Ft85.5 M Ft 2 035 714 Ft/m2
2 szoba
42 m²
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kovács Tünde
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban! Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet közelségének tökéletes harmóniáját Budapest egyik legkeresettebb részén a Marina Parton!-Lakás jellemzői:Újépítésű, exkluzív társasház 3. emeletTágas, 14,02 nm erkélybelső kertre néző, világos, csendes lakásÁtadás várható: 2026. szeptember-Befektetésnek és otthonnak is ideális:Legyen szó hosszú távú befektetésről vagy saját használatról, ez az ingatlan biztos választás. A Marina Part kiemelkedően jó lokációval, magas bérleti hozammal és folyamatos értéknövekedéssel büszkélkedhet.-Fizetési ütemezés elérhető!
Érd:Kovács Tünde:06704522433

Referencia szám: LK067901-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2036 e Ft
1861 e Ft -9%
1690 e Ft -20%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
85.5 M Ft m Ft
90.7 m Ft 6%
118.7 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft