Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 14 kép 1/17
159 900 000 Ft159.9 M Ft 2 351 471 Ft/m2
3 szoba
68 m²
6. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Tóth Angéla
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új tulajdonosát keresi Budapest XIII. kerületének egyik legkeresettebb városi lakóövezetében, Lőportárdűlőn, a Csata utcában egy 68 m²-es, nappali + 2 szobás, prémium, teljesen bútorozott lakás, teremgarázzsal és tárolóval.
Az ingatlan egy 2023-ban épült modern társasház 6. emeletén található, kiváló választás saját otthonnak vagy értékálló befektetésnek is.

A LAKÁS JELLEMZŐI

️ 68 m²-es, jól átgondolt, modern alaprajz.
️ Amerikai konyhás nappali + étkező.
️ 2 külön nyíló hálószoba.
️ 2 fürdőszoba: káddal és zuhanyzóval.
️ Teraszos, világos, napfényes lakás.
️ Nyugati tájolású szobák.
️ Teljes bútorzattal együtt eladó, azonnal költözhető.
️ Energiatakarékos mennyezeti hűtés-fűtés rendszer.
️ Egyedi mérőórák (víz és villany).
️ Modern, magas minőségű burkolatok és anyaghasználat.
️ Műanyag, hő- és hangszigetelt nyílászárók.

A TÁRSASHÁZ (2023)

Újépítésű, 7 emeletes modern lakóépület.
Összesen 80 lakás, rendezett lakóközösséggel.
Saját mélygarázs és tágas parkolóhelyek.
Kamerás biztonsági rendszer és beléptető.
Zöld, belső közösségi udvar.
SMART megoldások: automatizált világítás, szenzoros rendszerek.
Igényes, kőburkolatos homlokzat.

A KÖRNYÉKRŐL

️ Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő – Csata utca.
️ Kiemelkedően jó lokáció, folyamatosan fejlődő városrész.
️ Váci úti irodafolyosó néhány percre.
️ Westend Bevásárlóközpont kb. 10 percen belül.
️ Margitsziget 1–2 villamosmegállóra.
️ Dagály Fürdő és Uszoda a közelben.
️ Üzletek, szolgáltatások, éttermek széles választéka a környéken.

KÖZLEKEDÉS

️ 1-es és 14-es villamos kb. 5 perc sétára.
️ M3 metró (Árpád híd / Forgách utca) kb. 10 perc.
️ Gyors belvárosi és autópálya elérés.

MIÉRT JÓ VÁLASZTÁS?

️ 2023-as építés, prémium kivitelezés
️ teljesen bútorozott, azonnal költözhető
️ 2 fürdőszoba + terasz ritka kombináció
️ teremgarázs + tároló
️ erős bérleti kereslet, kiváló befektetés
️ XIII. kerület egyik legjobb lokációja

Az energetikai tanúsítvány elkészítése folyamatban van, annak elkészültét követően a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a prémium lakás, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2351 e Ft
1792 e Ft -31%
1694 e Ft -39%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
159.9 M Ft m Ft
131.3 m Ft -22%
132.3 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

141 M Ft
3 szoba
78 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft