Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

59 600 000 Ft59.6 M Ft 1 568 421 Ft/m2
1 szoba
38 m²
földszint
építés éve:1964

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814354
Balázs Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Angyalföld kedvelt, parkokkal dús részén AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, 38 m2-es lakás új tulajdonosra vár!
Főbb paraméterek:
- szoba, konyha. fürdőszoba egyaránt ablakos
- külön helyiségben wc
- a konyha étkezésre alkalmas
- kamra a tároláshoz
- valódi fa parketta a szobában, többi helyiség mázas kerámiával burkolva
- egyedileg mért távfűtés
- zárt lépcsőházas, tégla építésű, liftes, karbantartott társasház.

A kifejezetten csendes, zöld közterületre néző lakás igény szerint akár amerikai konyha-nappali és 1 hálószobássá ALAKÍTHATÓ!
A lakáshoz pinceszinten zárható tároló használati joga tartozik!
A környék infrastruktúrája ideális: üzletek, óvoda, iskola, busz/villamos, sportolási lehetőség pár lépéssel elérhető!

Bővebb információk és megtekintési lehetőség miatt elérhetőségeimen keressen!
Érd: Balázs Attila +36302572123 balazs.attila@dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1568 e Ft
1877 e Ft 16%
1723 e Ft 9%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.6 M Ft m Ft
65.5 m Ft 9%
59.3 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

60 M Ft
3 szoba
75 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
1 szoba
46 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

58.9 M Ft
1 szoba
30 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

63 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

135 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

168.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

220 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület