BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

169 990 000 Ft169.99 M Ft 1 808 404 Ft/m2
3 szoba
94 m²
1. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Zoltán
Duna House - Pestlőrinc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest XIII. kerületében, a WESTEND bevásároló központ közvetlen közelében, Újlipótváros csendes utcájában, 3 emeletes polgári ház 1. emeletén, egy átfogó műszaki és esztétikai felújításon átesett, 3 külön-bejáratú lakóegységből álló,  94 nm-es alapterületű, nagy belmagasságú polgári ingatlan! Kifogástalan állapot, kiszámítható befektetés, 5,5%-os hozam!

A ház:
A felépítmény 1910-ben épült, pince, földszint, 3 emelet és tetőtér szintkiosztással, tégla szerkezettel. A ház külső és belső homlokzata és felújításra került, szép állapotban van. Az épület belső udvarán 2 db. zárt lépcsőház került kialakításra. Az eladó ingatlan a 1. emeleten található és körfolyosóról közelíthető meg.

A jelenlegi tulajdonos a 94 nm-es lakást, teljeskörűen felújította, az eredeti alaprajzi elrendezést úgy alakította át, hogy 3 külön-bejáratú, praktikus elosztású, élhető terekkel rendelkező lakóegységet alakított ki. A lakások közötti térelválasztás Ytong falazattal, és részben hangszigetelt gipszkartonnal oldották meg, mindegyik lakás önálló, több ponton záródó biztonsági bejárati ajtóval rendelkezik, melyek a körfolyosóról elérhető, közös előtérből nyílnak.

Mindegyik lakóegység külön elektromos hálózati körrel és saját villanyórával rendelkezik. A használati meleg víz ellátásról villanybojlerek gondoskodnak. A fűtést modern, egyedileg szabályozható elektromos fűtőpanelek biztosítják. Minden lakás, WI-FI-vel vezérelhető, hűtő-fűtő, inverteres klímával rendelkezik. Az ablakok hőszigetelő üvegezésű műanyag szerkezetek, redőnnyel szerelve, ahol az elektromos redőnyállítás lehetősége is előkészítésre került. A fürdőszobák prémium minőségű, mázas kerámia lappal burkoltak, minden más helyiség laminált parkettával fedett.
A lakó egységekben ÁLLÓ-FEKVŐ galériák kerültek kialakításra, megnövelve ezzel a hasznos alapterületet. A galériák megközelítését igényes, fém szerkezetű, fa lapokkal szerelt lépcsőn történik, melyek üveg korláttal határoltak. A lépcsők modern hangulatát, egyedi LED világítás teszi teljessé.
Egyedi tervezésű konyhabútorok, a beépített gépészettel ( mosogatógép, főzőlap, mikrohullámú sütő, beépített hűtőszekrény) a vételár részét képezik csak úgy, mint a fürdőszobai bútorok, a LED-es tükrökkel.

A teljes közös költség (94 nm-re számolva) összesen 34.500 Ft/hó, mely tartalmazza a közös helyiségek költségét, szemét szállítást , takarítást, közös képviselet költségét és a felújítási alapot illetve a korlátlan vízfogyasztást is.

1-es lakás: 36,23 nm +10,85 nm galéria.
2-es lakás: 30,36 nm +  7,56 nm galéria
3-as lakás: 22.86 nm +  6,25 nm galéria

1,2,3 lakás előtti közhasználati terület: 3,45 nm

Az ingatlan jogi és műszaki kialakításának köszönhetően külön egységeként is értékesíthető, ügyvéd által ellenjegyzett, használati megállapodással rendelkezik.

Megtérülés:
A három lakóegység együttes bérleti díja kb. 750 000 Ft./hó lehet, mely 10 év alatt kb.5.3%-os hozamot ígér, nem számolva az infláció mértékét meghaladó, évenkénti emeléssel. Figyelembe véve a lokációból adódó, várható értéknövekedést és a kifogástalan műszaki és esztétikai állapotot, az első 10 évre egy biztonságos, kiszámítható megtérüléssel számolhat az új tulajdonos. A társasház SZMSZ szabályai szerint a rövid távú kiadás nem megengedett.

Lokáció kiemelkedő infrastruktúra:

A környék Budapest egyik legjobban ellátott része:

    M3 metró (Lehel tér / Nyugati pályaudvar) pár perc sétára
    4-6 villamos, több buszjárat
    WestEnd City Center, Lehel Csarnok a közelben
    éttermek, kávézók, boltok, szolgáltatások minden irányban

Tekintse meg és tegyen rá ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1808 e Ft
1813 e Ft 0%
1706 e Ft -6%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.99 M Ft m Ft
131.2 m Ft -30%
131.3 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás