Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

84 400 000 Ft84.4 M Ft 2 009 524 Ft/m2
2 szoba
42 m²
2. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Lakó Aletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti társasházban!Fedezze fel a modern városi életstílus és a természet közelségének tökéletes harmóniáját Budapest egyik legkeresettebb részén a Marina Parton!-Lakás jellemzői:Újépítésű, exkluzív társasház 2. emeletTágas, 14,02 nm erkélyutcára néző, világos, csendes lakásÁtadás várható: 2026. szeptember-Befektetésnek és otthonnak is ideális:Legyen szó hosszú távú befektetésről vagy saját használatról, ez az ingatlan biztos választás. A Marina Part kiemelkedően jó lokációval, magas bérleti hozammal és folyamatos értéknövekedéssel büszkélkedhet.-Fizetési ütemezés elérhető!Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről! Keressen bizalommal.

Referencia szám: LK014140-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2010 e Ft
1858 e Ft -8%
1690 e Ft -19%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.4 M Ft m Ft
90.4 m Ft 7%
88.7 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

79.99 M Ft
3 + 2 szoba
63 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

108.99 M Ft
3 szoba
110 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

70 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

70 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás