BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 7 kép 1/10
84 900 000 Ft84.9 M Ft 2 070 732 Ft/m2
1 szoba
41 m²
földszint
építés éve:1925

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 633
Zankó Károly Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***Eladó 40 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában!***

Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, a Balzac utcában eladó egy 40 m2-es, osztatlan közös tulajdonú, teljes körűen felszerelt és gépesített lakás.

A lakás:

jó állapotú

teljesen berendezett és gépesített

azonnal költözhető

társasház magasföldszintjén helyezkedik el

Az ingatlan kiváló befektetési lehetőség, mivel külön mérőórákkal rendelkezik, így rezsiköltsége pontosan elszámolható. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

További előny, hogy a mellette lévő kisebb, galériás garzonlakás is megvásárolható, így akár egyben, akár külön-külön is hasznosítható ideális hosszú- vagy rövid távú kiadásra.
Elhelyezkedése kiváló, a környék infrastruktúrája remek, tömegközlekedés és bevásárlási lehetőségek pár perc sétára.

Amennyiben egy azonnal hasznosítható, jó állapotú ingatlant keres Budapest egyik legnépszerűbb kerületében, ez a lakás remek választás!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre!

Referencia szám: M322236-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2071 e Ft
1877 e Ft -10%
1723 e Ft -20%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
84.9 M Ft m Ft
65.5 m Ft -30%
59.3 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft