City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca Lőportár 17, 5. emelet

1/1
89 889 417 Ft89.889 M Ft 1 997 543 Ft/m2
2 szoba
45 m²
5. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 085
Metropol Residence

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A nagy sikerű Metropol13 után új fejezetet nyitunk. A Metropol Residence a modern városi életstílus és az elegáns megjelenés tökéletes egyensúlyát kínálja Budapest XIII. kerületének szívében, a Dévai utca 17. - Lehel utca 17. szám alatt.

Letisztult formák, kiváló anyaghasználat és fényben úszó, modern otthonok – ez a Metropol Residence, ahol minden részlet a kényelmet és a stílust szolgálja.

Modern. Elegáns. Metropol.

A Metropol Residence építészeti koncepcióját a fény, a tágasság és az elegancia ihlette. Modern, letisztult építészeti megoldások, üvegkorlátok és elegáns homlokzat jellemzik az új lakóingatlant. A kivitelezés során minőségi anyagokat és energiatakarékos megoldásokat alkalmazunk, hogy otthonai hosszú távon is értékállóak legyenek.

A lakások változatos méretekben és elrendezésben készülnek, az alaprajzok praktikusak a kompakt stúdió lakásoktól a tágas, panorámás penthouse lakásokig.

Lakásaink tervezésekor kiemelt figyelmet fordítottunk a természetes fény maximális kihasználására: a nagy üvegfelületek világos, tágas élettereket teremtenek. A kisebb alapterületű otthonokhoz jól használható, kellemes méretű, kompakt erkélyek tartoznak, míg egyes lakásainkhoz nagyméretű teraszok kapcsolódnak, tovább növelve a komfortérzetet és a térélményt.

Célunk, hogy mindenki megtalálja a saját Metropol életstílusát – legyen szó otthonról, első lakásról vagy befektetésről.

Előnyök:

A+ energetikai besorolású épület

Mennyezet hűtés-fűtés

Elektromos aluredőnyök az árban

Választható burkolatok

20%-80% fizetési ütem

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 04. 24.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1998 e Ft
1910 e Ft -5%
1858 e Ft -8%
1690 e Ft -18%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.889 M Ft m Ft
91.3 m Ft 2%
90.4 m Ft 1%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca Lőportár 17, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor