Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 7. emelet

+ 6 kép 1/9
114 800 000 Ft114.8 M Ft 2 250 980 Ft/m2
2 szoba
51 m²
7. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 869
Plachy Zsuzsa
Duna House - Kulcs-Pont Ingatlan Kft. - Budapest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó prémium minőségű lakás a XIII. kerületben Young City 2. ütem

Budapest XIII. kerületének egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 2021-ben átadott, liftes társasház 7. emeletén található, kiváló elosztású, modern lakást a Young City lakópark második ütemében.

Az ingatlan berendezése egyedi tervezés alapján készült, magas minőségű kivitelezéssel. A beépített bútorok nemcsak esztétikusak, hanem a maximális helykihasználást is szolgálják, így a lakás praktikus és kényelmes életteret biztosít.
A terasz gondozásmentes műfű borítást kapott, valamint UV-szűrős, időjárásálló árnyékolóval felszerelt, így az év minden szakában jól használható.
A vételár tartalmazza a teljes beépített bútorzatot és gépesítést (mosó- és szárítógép kivételével), így az ingatlan szinte azonnal költözhető.
Műszaki tartalom és extrák:
Okosotthon rendszer (mobilról vezérelhető ajtó, fűtés, világítás)
Távolról irányítható hűtő-fűtő klíma (Gree)
Okosdugaljak
Alumínium redőnyök minden nyílászárón
Modern, energiatakarékos megoldások
Társasház és környezet:
A lakópark egyik kiemelkedő előnye a több mint 1000 m²-es, zárt, parkosított kert, amely kizárólag a lakók számára elérhető. A gondosan karbantartott területen:
futó- és sétakör
tornapálya
játszótér
pihenő és olvasó zónák találhatók
A házon belül külön játszószoba és közösségi tér is kialakításra került, amely alkalmas családi események lebonyolítására is.
Lokáció és közlekedés:
A lakás kiváló elhelyezkedésének köszönhetően az 1-es villamos és az M3-as metró néhány perc sétával elérhető, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. A közelben található a Margitsziget, a Duna-part és a Városliget, amelyek ideálisak sportolásra és kikapcsolódásra.
Ajánljuk:
Az ingatlan ideális választás pároknak, családoknak vagy akár idősebb korosztálynak is, akik modern, csendes otthont keresnek kiváló infrastruktúrával és gyors városi elérhetőséggel.
További információért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: LK044051

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2251 e Ft
1858 e Ft -21%
1690 e Ft -33%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
114.8 M Ft m Ft
90.4 m Ft -27%
88.7 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor