City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 5. emelet

1/1
92 304 800 Ft92.305 M Ft 2 146 623 Ft/m2
2 szoba
43 m²
5. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 550
ASTORA realty investments Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az OASIS RESIDENCE a kortárs stílust és az otthonos légkört ötvözi, hogy igazán meghitt életteret teremtsen. A meleg, barátságos belső terek a nyugalom érzetét keltik, ahol minden apró részletet úgy alakítottak ki, hogy a maximális kényelmet szolgálja. A harmónia és a meghittség élménye lehetővé teszi, hogy minden pillanatot élvezhessen ebben a városi oázisban.

Az épület Budapest egyik kiforrott, nyugodt részén található, ahol a mindennapok békében telnek. A közelben hangulatos parkok és a Duna-part várja a kikapcsolódásra vágyókat, tökéletes helyszínt kínálva reggeli futáshoz vagy esti sétákhoz. Ugyanakkor a kiváló közlekedési kapcsolatoknak köszönhetően a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vizafogó m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2147 e Ft
2124 e Ft -1%
1839 e Ft -17%
1690 e Ft -27%
Ennek az ára
Vizafogó átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
92.305 M Ft m Ft
101.5 m Ft 9%
267.7 m Ft 66%
88.7 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás