Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 3. emelet

1/1
171 296 000 Ft171.296 M Ft 2 063 807 Ft/m2
3 szoba
83 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 550
ASTORA realty investments Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az OASIS RESIDENCE a kortárs stílust és az otthonos légkört ötvözi, hogy igazán meghitt életteret teremtsen. A meleg, barátságos belső terek a nyugalom érzetét keltik, ahol minden apró részletet úgy alakítottak ki, hogy a maximális kényelmet szolgálja. A harmónia és a meghittség élménye lehetővé teszi, hogy minden pillanatot élvezhessen ebben a városi oázisban.

Az épület Budapest egyik kiforrott, nyugodt részén található, ahol a mindennapok békében telnek. A közelben hangulatos parkok és a Duna-part várja a kikapcsolódásra vágyókat, tökéletes helyszínt kínálva reggeli futáshoz vagy esti sétákhoz. Ugyanakkor a kiváló közlekedési kapcsolatoknak köszönhetően a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 16.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vizafogó m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2064 e Ft
2200 e Ft 6%
1813 e Ft -14%
1706 e Ft -21%
Ennek az ára
Vizafogó átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
171.296 M Ft m Ft
151.4 m Ft -13%
131.2 m Ft -31%
131.3 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás