Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 6. emelet

1/1
82 319 600 Ft82.32 M Ft 2 110 759 Ft/m2
1 szoba
39 m²
6. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 550
ASTORA realty investments Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az OASIS RESIDENCE a kortárs stílust és az otthonos légkört ötvözi, hogy igazán meghitt életteret teremtsen. A meleg, barátságos belső terek a nyugalom érzetét keltik, ahol minden apró részletet úgy alakítottak ki, hogy a maximális kényelmet szolgálja. A harmónia és a meghittség élménye lehetővé teszi, hogy minden pillanatot élvezhessen ebben a városi oázisban.

Az épület Budapest egyik kiforrott, nyugodt részén található, ahol a mindennapok békében telnek. A közelben hangulatos parkok és a Duna-part várja a kikapcsolódásra vágyókat, tökéletes helyszínt kínálva reggeli futáshoz vagy esti sétákhoz. Ugyanakkor a kiváló közlekedési kapcsolatoknak köszönhetően a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 16.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vizafogó m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2111 e Ft
2029 e Ft -4%
1877 e Ft -12%
1723 e Ft -23%
Ennek az ára
Vizafogó átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
82.32 M Ft m Ft
74.3 m Ft -11%
65.5 m Ft -26%
59.3 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

45 M Ft
1 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

95 M Ft
1 + 2 szoba
38 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület