Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 7. emelet

1/1
90 259 000 Ft90.259 M Ft 2 256 475 Ft/m2
2 szoba
40 m²
7. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 7. emelet
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 550
ASTORA realty investments Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az OASIS RESIDENCE a kortárs stílust és az otthonos légkört ötvözi, hogy igazán meghitt életteret teremtsen. A meleg, barátságos belső terek a nyugalom érzetét keltik, ahol minden apró részletet úgy alakítottak ki, hogy a maximális kényelmet szolgálja. A harmónia és a meghittség élménye lehetővé teszi, hogy minden pillanatot élvezhessen ebben a városi oázisban.

Az épület Budapest egyik kiforrott, nyugodt részén található, ahol a mindennapok békében telnek. A közelben hangulatos parkok és a Duna-part várja a kikapcsolódásra vágyókat, tökéletes helyszínt kínálva reggeli futáshoz vagy esti sétákhoz. Ugyanakkor a kiváló közlekedési kapcsolatoknak köszönhetően a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen elérhető.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 16.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vizafogó m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2256 e Ft
2124 e Ft -6%
1839 e Ft -23%
1690 e Ft -34%
Ennek az ára
Vizafogó átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
90.259 M Ft m Ft
101.5 m Ft 11%
267.7 m Ft 66%
88.7 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13