River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
115 000 000 Ft115 M Ft 2 211 538 Ft/m2
2 szoba
52 m²
1. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Geotermikus
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Némethné Tamás Valéria Gabriella
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern lakás eladó a Lehel utcában!2023-ban épült, geotermikus fűtésű társasházban kínálok megvételre egy 52 m²-es, belső kertre néző, 9 m²-es erkélyes lakást.A modern épület kiváló energiahatékonyságot és alacsony rezsit biztosít. A lakás elrendezése kényelmes és praktikus, világos nappalival és jól szeparált hálószobával.Az ingatlant jelenleg egy megbízható bérlő lakja, aki hosszú távon is szívesen maradna, így az új tulajdonos számára azonnali, biztos bérleti bevétel érkezik.A lakáshoz megvásárolható egy mélygarázs parkolóhely, amely elektromos autótöltővel felszerelt. A parkolóhely ára: 8 000 000 Ft.A társasház csendes, rendezett, kiváló elhelyezkedéssel: közel a Lehel térhez, bevásárlási lehetőségekhez és a tömegközlekedéshez.Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését várom a hívását.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2212 e Ft
1854 e Ft -19%
1664 e Ft -33%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
115 M Ft m Ft
90.7 m Ft -27%
88.4 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

49.9 M Ft
1 + 1 szoba
26 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

63.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

77.9 M Ft
2 + 2 szoba
84 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba