Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 2 kép 1/5
79 990 000 Ft79.99 M Ft 1 950 976 Ft/m2
2 szoba
41 m²
3. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kupás Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Költözzön azonnal ebbe a stílusos, 41 nm-es, kiváló elrendezésű lakásba a kerület egyik legnépszerűbb részén. Az ingatlan legnagyobb előnye, hogy a hirdetésben látható teljes, modern berendezéssel és gépesített, prémium konyhabútorral együtt kerül értékesítésre – Önnek csak a bőröndjeit kell hoznia!

Amiért ez a legjobb választás:

Azonnal költözhető: Teljes körű bútorzat és felszereltség az árban.
Kiváló elhelyezkedés: 3. emeleti lakás a Béke tér közvetlen közelében, remek közlekedéssel és infrastruktúrával.

Extrák a kényelemért: ( Opcionális!)

Saját gépkocsi beálló: Nincs több parkolási gond (+6 millió Ft).

Zárható tároló: 4 nm-es praktikus helyiség a 7. emeleten (+4 millió Ft).

Ideális választás első lakást keresőknek, fiatal pároknak vagy befektetésnek is, hiszen a teljes berendezés miatt azonnal kiadható.

Várom hívását a részletekért, akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1951 e Ft
1861 e Ft -5%
1675 e Ft -16%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.99 M Ft m Ft
90.7 m Ft 12%
88.4 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.7 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

147.18 M Ft
3 szoba
79 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület