BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
109 990 000 Ft109.99 M Ft 2 499 773 Ft/m2
2 szoba
44 m²
1. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Szabó Máté
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Duna Terasz Grande projektben, a Cserhalom utcában kínálunk megvételre egy kifinomult stílusban kialakított, teljesen berendezett, azonnal használatba vehető, 44 m2-es, 2 szobás, 1. emeleti otthont – azok számára, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni sem minőségben, sem életérzésben.

Lakás – ahol a design és funkcionalitás találkozik (44 m²)
-Tágas amerikai konyhás nappali (24,1 m²), egyedi tervezésű, prémium bútorokkal, tágas U alakú konyhával és Bosch gépekkel
-Letisztult, világos hálószoba (10,74 m²) nagy üvegfelületekkel
-Egyedileg kivitelezett fürdőszoba (5,6 m²) GROHE szaniterekkel és Samsung gépekkel
-Előszoba (3,24 m²) beépített tükrös gardróbbal, átgondolt tárolási megoldásokkal

Privát kültéri élettér (22,33 m²)
- 18,19 m²-es tágas TERASZ + 4,14 m² SAJÁT KERTKAPCSOLAT
- a terasz rendelkezik privát és nyitott területtel is
- Holland Pázsit Wellness Műfűvel burkolt (rendelkezésre áll a kiskerte is, szükség esetén)
-A nappaliból és a hálóból is közvetlen kiléphetünk
-A vételár része a teljes teraszbútorzat is

Műszaki tartalom – kompromisszumok nélkül
- Egyedi gyártású bútorok
- Konyhában Bosch prémium gépek, fürdőben Samsung gépek
- A+ energetikai besorolás, köszönhetően a legmodernebb felhasznált technológiákban
- Okosotthon rendszer előkészítés
- videós kaputelefon
- Modern mennyezeti hűtés-fűtés, egyedi elszámolással

Épület – hotel szintű életérzés
- 2024-es építés, modern, magas minőségű kivitelezés
- 0–24 órás portaszolgálat
- Letisztult, folyamatosan karbantartott közös terek
- Csomagpont a mindennapi kényelemért
- Napozó (tető)terasz a lakók számára (jelenleg átmenetileg nem használható)

Parkolás:
- a lakáshoz tartozik egy tágas (12m2-es), könnyen parkolható teremgarázsbeálló is a földszinten, ami megvásárolandó további 9.990.000 Ft értékben
- elektromos töltés utólagosan megvalósítható – az új tulajdondonos terhére
- bejelenetett lakcím esetén az önkormányzattól igényelhető utcai parkolókártya

Marina Part – presztízs és életstílus
- Duna-part közeli, nyugodt, mégis dinamikusan fejlődő környezet
- Prémium lakóközösség és modern infrastruktúra
- Sétányok, éttermek, vízparti életérzés a mindennapok részeként
- Értékálló, keresett lokáció
- Folyamatos környékfejlesztések (zöldfelületek, kerékpárút) – a Cserhalom utca éppne megújul, bicikliút, körforgalmak és zöld területek kerülnek kialakításra
- A strandolást, fürdőzést kedvelők papucsban sétálhatnak át a lakásból a közeli Dagály fürdőbe
- F5 Váci Greens prémium edzőterem 600m-re található

Közlekedés tömegközlekedéssel– gyors és kényelmes
- Busz (4–6 perc séta): Úszódaru utca / Dagály fürdő megálló – 15, 120, 32, 105, 210 járatok
- Metró (M3 – kb. 8–10 perc): Forgách utca vagy Gyöngyösi utca megálló
- Villamos (kb. 13–17 perc): 1-es villamos az Árpád hídnál
- Több irányba induló járatok, könnyen kombinálható közlekedési lehetőségek
- Gyors bejutás a belvárosba és a főbb üzleti csomópontokhoz

Közlekedés autóval
- Gyors kihajtás a Váci útra, Budapest egyik fő közlekedési tengelyére
- Az Árpád híd néhány percen belül elérhető, így könnyű átjutás Budára
- Közvetlen kapcsolat az M0-ás körgyűrű és az autópályák felé
- Belváros autóval kb. 15–20 perc alatt megközelíthető (forgalomtól függően)
- Könnyen elérhető irodafolyosó (Váci út) és üzleti negyedek

A lakás ára: 109.990.000 Ft – teljes berendezéssel
A parkoló ára további: 9.990.000 Ft

A lakás a vételár kiegyenlíése után rövid határidővel birtokba vehető.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vizafogó m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2500 e Ft
2144 e Ft -17%
1861 e Ft -34%
1675 e Ft -49%
Ennek az ára
Vizafogó átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.99 M Ft m Ft
100.8 m Ft -9%
90.7 m Ft -21%
88.4 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
VI. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

141.6 M Ft
90 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

83.9 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
1180 m²
638 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XXII. kerület