Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

+ 11 kép 1/14
133 900 000 Ft133.9 M Ft 2 391 071 Ft/m2
2 + 1 szoba
56 m²
4. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 414
Tecnocasa - Casa Profitto Nuovo Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Luxus lakás Újlipótváros szívében – ritka lehetőség!

XIII. kerületben, a Pozsonyi úton eladó egy 56 m²-es, prémium minőségben felújított lakás liftes ház 4. emeletén, csendes sétáló utcára néző kilátással.

A lakás modern, lakberendező által tervezett: amerikai konyhás nappali, tágas háló, külön gardrób, zuhanyzós fürdő és külön WC. Világos, nyugodt, mégis kiváló lokációval rendelkezik.

Főbb extrák:

teljesen gépesített, egyedi konyha

norvég fűtőpanelek + hűtő-fűtő klíma

teljes műszaki felújítás

azonnal költözhető

Pár perc sétára: Jászai Mari tér, Szent István park, Duna-part, Margitsziget.

Ideális otthonnak vagy befektetésnek is.

Bútorozva is megvásárolható.

Csak költözni kell!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2391 e Ft
1792 e Ft -33%
1694 e Ft -41%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
133.9 M Ft m Ft
131.3 m Ft -2%
132.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, II. kerület

810 M Ft
933 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

173.42 M Ft
3 szoba
91 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A