Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 954 348 Ft/m2
2 szoba
1. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Berzéky Katalin
XIII., Béke út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

New Palace III. ütem

A lakópark a XIII. kerület kertvárosias részén épül, a Duna Pláza vonzáskörzetében, 10 perc sétára a 3-as Metró Gyöngyösi utcai megállójától.

A földszint + 13 emelet magas épületet elegáns, kertépítők által tervezet parkok veszik körül. A zárt, csak a társasház lakói által megközelíthető udvaron fákkal, cserjékkel tarkított, füvesített zöldkert kerül kialakításra.

A lakáskínálat az egy szobás garzonlakásoktól a nappali + négy hálószobás lakásokig terjed, amelyek fűtés és melegvíz ellátása a jövő elvárásait is figyelembe véve környezetbarát, hőszivattyús mennyezeti hűtő, -fűtő rendszerrel megoldott.

Vevőink bőséges kollekcióból választhatnak meleg- és hideg burkolatokat, illetve a beltéri látszó igényeket.

A jelen adatok tájékoztató jellegűek, ezért a Beruházó (sem a hirdető) azok változásával, vagy bármely attól való eltéréssel kapcsolatban semmilyen kötelezettséget, vagy felelősséget nem vállal.
Az alaprajzokon ábrázolt berendezési tárgyak és bútorok, a burkolatok megjelenése nem képezi a szerződés tárgyát. A pontos felszereltségről a műszaki leírásban olvashat bővebben.
Tervezett átadás: 2026.Q4.
Az ingatlanhoz garázs és tároló is tartozik. (Garázs 7M és Táróló 3M Ft )
További információval kapcsolatosan keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1954 e Ft
1858 e Ft -5%
1690 e Ft -16%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.9 M Ft m Ft
117.5 m Ft 23%
118.7 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep