Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

+ 7 kép 1/10
96 150 000 Ft96.15 M Ft 2 136 667 Ft/m2
2 szoba
45 m²
5. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 5. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 244
Crow Marina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú MODERN, ELEGÁNS és ENERGIAHATÉKONY új lakópark kerül megépítésre. A 8. emeletes épület komplexum 3 parkoló szinttel, tárolókkal és kerékpároknak kijelölt helyekkel fog rendelkezni. A 377 lakásos társasházban ideális lakásmixet kínálunk mindenki számára. A lakások méretei 30m2-135m2-ig terjednek. A legtöbb lakáshoz nagy méretű erkély és terasz tartozik. A földszinti parkoló fölött tetőkert létesül, melynek egy része közösségi kert, továbbá számos kényelmi szolgáltatás is lesz biztosítva: zöld udvar, játszótér, fitnesz terem, szauna állnak majd rendelkezésre, ráadásul mindez a Duna-part közelében. A fűtésről és hűtésről gondoskodó levegő/víz hőszivattyús rendszer AA+ besorolással rendelkezik. A lakásokban mennyezetfűtés- hűtés készül, illetve a fürdőszobákban opcionális padlófűtés létesíthető. A nyári melegre gondolva a hűtés olyan technikával lesz megoldva, hogy a levegőt ne szárítsa. A lakóépület anyagösszetétele is kiemelkedő színvonalat tükröz. Az építés során kizárólag minőségi anyagok kerülnek felhasználásra, hogy tartós és időtálló otthonokat teremtsenek. A 8 emeletes épület kiválóan illeszkedik a városképbe, valamint ideális közlekedési infrastruktúrával rendelkezik. Az elhelyezkedése kiváló, hiszen a Váci úti irodafolyosó szomszédságában található, így könnyedén elérhető a város központja és a fontosabb üzleti negyedek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2137 e Ft
1858 e Ft -15%
1690 e Ft -26%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
96.15 M Ft m Ft
90.4 m Ft -6%
88.7 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft