Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
154 580 000 Ft154.58 M Ft 1 885 122 Ft/m2
4 szoba
82 m²
2. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Telekméret: 82 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest egyik legkedvezőbb négyzetméter ára az újépítésű kínálatban!
A XIII. kerületben, Vizafogón várja tulajdonosát egy modern, új építésű téglalakás megbízható beruházótól. A 82 négyzetméteres prémium kivitelezésű ingatlanhoz tartozik egy 14 nm-es terasz is, ideális választás egyedülállók vagy fiatal párok számára. Az épület 2027-ben kerül átadásra, jelenleg még elérhető a legjobb fekvések kiválasztása.

ELHELYEZKEDÉS:
A Duna-part közvetlen közelsége, valamint a Margit-sziget, Népsziget, Dagály strand, Duna Aréna és Váci úti irodafolyosó mind néhány perc távolságra találhatók.
A környék dinamikusan fejlődik, miközben üzletek, szolgáltatások és éttermek sokasága biztosítja a mindennapi kényelmet és magas életminőséget.

LAKÁSOK JELLEMZŐI:
Dunai panorámás és kertre néző lakások
Tágas erkélyek és teraszok
hőmegtartó nyílászárók beépített redőnyökkel
Privát kertkapcsolatos otthonok
Modern, letisztult építészeti megoldások
6 lakberendező által megálmodott stílusajánlás elérhető

MŰSZAKI TARTALOM & FENNTARTHATÓSÁG:
AA+ energiahatékonysági besorolás, ami a fenntarthatóság és az alacsony rezsiköltségek garanciája
Korszerű hőszivattyús mennyezeti hűtés-fűtés
Okosotthon rendszer

KÖZÖSSÉGI ÉS KÉNYELMI SZOLGÁLTATÁSOK:
2 szintes mélygarázs elektromos autótöltőkkel
Pinceszinti tárolóhelyiségek
Biciklitároló
2 lift (személy- és teherlift)
Játszótér, sportpálya, mászófal
Street workout és tollaslabda pálya
Grillterasz
Kültéri és beltéri jóga- és pilates lehetőségek
Játszószoba
Wellness & aktív élet:
Fitneszterem
Szauna

A leírásban szereplő képek látványtervek, a projektben több tipusú és méretű lakás elérhető, az ár szakaszos ütemezéssel (30%-20%-25%-20%-5%) érvényes, további részletekért kérjen tájékoztatást telefonon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1885 e Ft
1997 e Ft 6%
1757 e Ft -7%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
154.58 M Ft m Ft
188.5 m Ft 18%
183.6 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás