Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
122 000 000 Ft122 M Ft 2 067 797 Ft/m2
2 + 1 szoba
59 m²
2. emelet
építés éve:1911

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 292
Csizmadia Márk
OTP Ingatlanpont XV. kerület

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálunk Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik legkeresettebb utcájában, a Csanády utcában prémium minőségben felújított azonnal költözhető lakást. A lakás 60 nm-es, második emeleti, liftes házban található felújított állapotú , átgondoltan újragondolt átalakított terekkel rendelkezik. Az intelligensen kialakított alaprajznak köszönhetően nincs elvesztegetett tér, minden négyzetméter valódi funkcióval bír. A lakás központ hangsúlyos tere a 29 nm-es amerikai konyhás nappali , modern új konyhabútorral, minőségi gépekkel felszerelve, mosogatógép, hűtő, sütő. A nappaliból nyilik a hálószoba , és külön a dolgozó szoba, így a tér nappali + 2 szobás kialakítással bír. A 3,9 méteres belmagasság nagypolgári térérzetet ad , világos, levegős, tágas otthonélményt biztosít. A lakás minden műszaki és esztétikai részlete megújult , teljesen új elektromos hálózat, új víz- és csatornarendszer, új fűtési rendszer, minőségi burkolatok és szaniterek . A lakás világítása modern dizájnnal készült, hideg és meleg fényű LED-világítással, melyek távirányító segítségével egyszerűen szabályozhatóak. Közös költség: 14.000 Ft/hó, minden közmű egyedi mérés alapján történik. A vételár a teljes berendezést tartalmazza, így az ingatlan azonnal költözhető vagy bérbe adható kompromisszumok nélkül. Az épület Klasszikus téglaépítésű, rendezett, karbantartott társasház, tiszta és igényes közös terekkel, kulturált lakóközösséggel. Lokáció, ami önmagában is érték. Szent István park , Duna-part , m3 metro,trolli, Nyugati pályaudvar, WestEnd City Center. Kinek ideális ? Igényes egyedülállóknak, pároknak, kiscsaládoknak, vagy befektetőknek, akik azonnal kiadható, prémium minőségű lakást keresnek Újlipótvárosban. Az ingatlan gyorsan birtokba vehető. Ha Ön is keres egy olyan ingatlant, amely megfelel az igényeinek, ne habozzon, keressen bizalommal kérdéseivel vagy további információkkal kapcsolatban.

English:
We offer for sale a premium-quality, fully renovated, move-in-ready apartment located in one of the most sought-after streets of Újlipótváros, in District XIII of Budapest, on Csanády Street.
The apartment is 60 sqm, situated on the second floor of a building with an elevator, and features a thoughtfully redesigned layout in excellent condition. Thanks to its intelligently planned floor plan, there is no wasted space—every square meter serves a real function.
The central highlight of the property is the 29 sqm living room with an open-plan kitchen, equipped with modern cabinetry and high-quality appliances, including a dishwasher, refrigerator, and oven. From the living room, there is access to a separate bedroom and a study, resulting in a living room + 2-room layout.
The 3.9-meter ceiling height provides a spacious, elegant, and airy feel, offering a true classic bourgeois atmosphere.
The apartment has undergone a complete technical and aesthetic renovation, including:
brand new electrical system
new water and sewage systems
new heating system
high-quality flooring and sanitary fittings
Lighting has been designed with a modern aesthetic, featuring both warm and cool LED lights, which can be easily controlled via remote.
Common cost: 14,000 HUF/month
All utilities are individually metered.
The purchase price includes the full furnishing, making the property immediately move-in ready or ideal for rental without compromise.
The building is a classic brick construction, well-maintained, with clean and tidy common areas and a respectable residential community.
Location – valuable in itself:
Szent István Park, the Danube riverbank, M3 metro line, trolleybus connections, Nyugati Railway Station, and WestEnd City Center are all within close proximity.
Who is it ideal for?
Demanding singles, couples, small families, or investors looking for a premium, ready-to-rent apartment in Újlipótváros.
The property is available for quick possession.
If you are looking for a home that meets your expectations, do not hesitate to contact us for further information or with any questions.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2068 e Ft
1813 e Ft -14%
1706 e Ft -21%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
122 M Ft m Ft
131.2 m Ft 7%
131.3 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²