Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 314 474 Ft/m2
1 szoba
76 m²
1. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
dr. Gömbicz Daniella Zsanett
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KÉT KÜLÖN LAKÁS EGY ÁRÁÉRT A XIII. KERÜLET SZÍVÉBEN HIHETETLEN LEHETŐSÉG 3%-OS HITELLEL!

Eladásra kínálunk két külön bejáratú lakást egy helyrajzi számon, Budapest egyik legkedveltebb városrészében, a XIII. kerületben, kiváló közlekedésnél, mégis csendes, napfényes utcában.

Az egyik lakás felújított, azonnal költözhető, míg a másik felújítandó, így saját ízlésre alakítható tökéletes lehetőség befektetőknek vagy kétgenerációs családoknak!

A nagyobbik lakás:
Alapterület: 44,90 m²
Saját 3,18 m²-es erkély tartozik hozzá
Világos, északnyugati fekvésű, napfényes lakás
Nappali + konyha: 25,91 m²
Fürdő: 1,92 m²
WC: 0,99 m²
Hálószoba: 7,93 m²

A kisebbik lakás:
Alapterület: 31,75 m²
Szintén északnyugati tájolású, napos lakás
Nappali: 18,57 m²
Konyha, fürdő és WC egyben: 2,05 m²
Külön hálószoba: 5,68 m²

Mindkét lakás egy helyrajzi számon szerepel, azonban a szétválasztásnak nincs akadálya a Földhivatalnál, így később külön helyrajzi számra bonthatók.

A közösköltség összesen 30 000 forint havonta a két lakásra együtt.

Ez a két lakás egyben, egy áron vásárolható meg, így egyedülálló lehetőséget kínál azok számára, akik saját otthont és egyben befektetést keresnek Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében.

Használja ki a 3%-os kamatozású hitel lehetőségét, költözzön az egyikbe, a másikat pedig adja ki így a passzív bevétel fedezi a havi kiadásokat!

Ha Ön is érzi benne a potenciált, ne maradjon le róla!
Ez a kombináció kiváló lokáció, két lakás egy áráért, alacsony hitelkamat ritkán adódik a XIII. kerületben.

További információért és megtekintésért keressenek bizalommal.

Amennyiben a finanszírozáskor hitelre lenne szüksége, bankfüggetlen Credipassos hitelszakértőnk díjmentesen áll rendelkezésére.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban keressen bizalommal.

Referencia szám: LK040924

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1314 e Ft
1877 e Ft 30%
1723 e Ft 24%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
65.5 m Ft -53%
59.3 m Ft -68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.545 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15