Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
86 900 000 Ft86.9 M Ft 2 119 512 Ft/m2
1 szoba
41 m²
3. emelet
építés éve:2011

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Márton Géza
Duna House - Szentendre, Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

MARINA PART ERKÉLYES, 3. EMELETI LAKÁS, PRÉMIUM KÖRNYEZETBEN!

Eladó a XIII. kerület egyik legkeresettebb részén, a Marina parton egy 41 nm-es, egyszobás, erkélyes lakás, rendezett, modern, 2011-ben épült társasházban.

A lakás a 3. emeleten található, világos, ideális választás első lakásnak, befektetésnek vagy akár kiadásra is. Az erkély kellemes kiegészítője a mindennapoknak reggeli kávé vagy esti kikapcsolódás tökéletes helyszíne.

A társasház 24 órás biztonsági szolgálattal rendelkezik, valamint zárt, parkosított belső kerttel és játszótérrel, ami ritka érték a környéken biztonságos, nyugodt életteret biztosít lakóinak.

Lokáció Marina part életérzés:
A környék Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő, modern városrésze. A Duna közelsége, sétányok, kávézók, éttermek, valamint a kiváló infrastruktúra mind hozzájárulnak az itt élők magas életminőségéhez.

Közlekedés:
M3 metró, buszjáratok, gyors elérhetőség a belváros felé akár saját használatra, akár kiadásra ideális választás.

Kinek ajánlom?
első lakásvásárlóknak
befektetőknek (könnyen kiadható lokáció!)
azoknak, akik szeretik a modern, vízpart közeli életérzést

Ne maradj le róla Marina parton ilyen lakások gyorsan gazdára találnak!
Hívj bizalommal, és nézzük meg együtt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2120 e Ft
1877 e Ft -13%
1723 e Ft -23%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
86.9 M Ft m Ft
65.5 m Ft -33%
59.3 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás