Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
146 900 000 Ft146.9 M Ft 1 596 739 Ft/m2
3 szoba
92 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 871
Farkasné Hernádi Ágnes
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

!!! BEFEKTETŐK RÉSZÉRE KIALAKÍTOTT LAKÁS 3 KÜLÖNÁLLÓ APARTMAN SAJÁT FÜRDŐKKEL ÉS TERASSZAL !!!

ENERGIATAKARÉKOS PRÉMIUM OTTHONOK, ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉS, KIVÁLÓ BÉRBEADHATÓSÁG-
Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 13. kerület központi és megújuló részén kínálunk 90 újépítésű, kiemelkedő minőségű 1, - 2, - 3, - 4 szobás lakásokat 30-118 m2 közötti méretekben. A projekt 2000nm-es telken, 7 emeleten valósul meg. Minden ingatlan erkélyes vagy teraszos kialakítású, többségük a hangulatos belső kertre néz. A My Home egy tágas, parkosított belső kertet ölel körbe, mely pihentető kikapcsolódást nyújt a lakók számára kellemes, zöld környezetben. A földszinten üzlethelységek és kiszolgáló egységek lesznek, minden lakószint megközelítését lift biztosítja a teremgarázsból. Rozsda áfás! Átadás 2026 I. félév. Vásárolja meg most, még 2024-es áron! Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes, akár ingatlanokkal kapcsolatban, akár hitelügyintézés, CSOK, Babaváró vagy bármilyen pénzügyi tanácsadásban örömmel állunk rendelkezésére. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME! --- A hét bármely napján hívhat reggel 9 és este 9 között bármikor. ---

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M298413

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1597 e Ft
1792 e Ft 11%
1694 e Ft 6%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
146.9 M Ft m Ft
131.3 m Ft -12%
132.3 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

114 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
66 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó téglalakás