Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Kivételes lehetőség befektetők számára! Budapest 13. kerületének szívében, Angyalföldön kínálunk eladásra egy teljes körűen felújított lakást, amely ideális választás lehet akár bérbeadásra, akár saját otthonának. Az ingatlan alapterülete 8 négyzetméter, egy tágas szobával és egy modern fürdőszobával rendelkezik, amely kiváló állapotban várja új tulajdonosát.
Az elektromos fűtés (fűtőpanel) biztosítja a kényelmet a hideg téli hónapokban is, így Önnek nem kell aggódnia a fűtési költségek miatt. Az ingatlan elhelyezkedése rendkívül kedvező, hiszen a környék csendes, mégis kiváló közlekedési lehetőségekkel bír. A közeli busz- és villamosmegállók révén Budapest belvárosa könnyen és gyorsan elérhető, így ideális választás lehet azok számára, akik a város dinamizmusát keresik, ugyanakkor a nyugodt környezetet is értékelik. Az Angyalföldi városrész sokszínűsége miatt számos szolgáltatás, bolt, étterem és szórakozási lehetőség áll rendelkezésre, ami még vonzóbbá teszi ezt a lokációt. A környék biztonságos és rendezett, ami szintén fontos szempont lehet a befektetők számára. A közeli parkok és zöld területek lehetőséget nyújtanak a szabadidő eltöltésére, így nemcsak a városi élet előnyeit élvezheti, hanem a természet közelségét is. Az ingatlan közelében található iskolák, óvodák és egészségügyi intézmények pedig a családosok számára is vonzóvá teszik a környéket.
Ez a kiváló állapotú lakás nem csupán egy új otthon, hanem egy remek befektetési lehetőség is. A budapesti ingatlanpiac folyamatosan fejlődik, és ez a terület különösen keresett a fiatal szakemberek és a kis családok körében. A bérbeadás lehetőségei széleskörűek, így Ön biztos lehet benne, hogy jó döntést hoz, ha ezt az ingatlant választja. Bármilyen kérdése merülne fel az ingatlannal vagy a környékkel kapcsolatban, kérem, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot. Szívesen segítek Önnek a legjobb döntés meghozatalában, és biztosítom, hogy minden információt megkap, amire szüksége lehet. Az ingatlanpiac izgalmas lehetőségei várják Önt!
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.
1 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet