Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szabolcs utca 15, 8. emelet

1/1
140 490 000 Ft140.49 M Ft 2 161 385 Ft/m2
3 szoba
65 m²
8. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 8. emelet
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 705
LIVING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Park West Rise a nagy sikerű Park West Projekt negyedik, egyben befejező üteme, egyúttal a teljes rehabilitáción átesett XIII. kerületi Szabolcs utca egyik utolsó újépítésű lakófejlesztése. A 9 emelet magas lakóparkban 195 db hatékony alaprajzú, napsütötte lakás kerül kialakításra a praktikus stúdiólakásoktól a nagyvonalú ötszobás, panorámás penthouse ingatlanokig. Minden lakáshoz tartozik terasz, emellett praktikus tárolók és két szintes mélygarázs áll a lakók rendelkezésére. Az A+ energetikai besorolású lakófejlesztést magas műszaki tartalom jellemzi, hőszivattyús, illetve felület hűtési és -fűtési rendszer kerül kialakításra. A lakók mindennapjait közösségi szolgáltatások és korszerű okosotthon rendszer teszi még kényelmesebbé.

A Park West Rise rozsdaövezeti besorolású fejlesztés, így a lakások vásárlása esetén magánszemélyek számára lehetőség van az 5%-os áfa visszaigénylésére, emellett az ingatlanok kedvező, 10–90%-os fizetési ütemezéssel érhetők el.

A Park West Rise a főváros egyik legdinamikusabban fejlődő környékén, a XIII. kerületi Ferdinánd negyed szívében, a Szabolcs utcában található. A lakópark környéke kitűnően megközelíthető legyen szó autóról, kerékpárról, vagy tömegközlekedésről. Az M3 metró, 14-es villamos, 105-ös busz, 75-ös troli mellett számos éjszakai járat megállója megtalálható a környező főutakon. Sétával 10 percen belül elérhető a Westend, a Városliget, a Fővárosi Állat- és Növénykert és a felújított Széchenyi Fürdő is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 31. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2161 e Ft
1829 e Ft -18%
1813 e Ft -19%
1706 e Ft -27%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
140.49 M Ft m Ft
125.3 m Ft -12%
131.2 m Ft -7%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szabolcs utca 15, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft