BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Rozsnyay utca 14-18, 1. emelet

1/1
193 990 000 Ft193.99 M Ft 1 901 863 Ft/m2
4 szoba
102 m²
1. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 49 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 705
LIVING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A 147 lakásos Le Jardin 2 lakófejlesztés Budapest XIII. kerületének zöldövezeti részén, a Rákos-patak közvetlen szomszédságában épül, ahol a modern élet és a természet harmóniája egyedülálló lakóélményt biztosít.

A LIVING egyik legzöldebb projektjeként a második ütem lakásai is magas szintű környezettudatosságot és kiemelkedő műszaki tartalmat képviselnek. Olyan fenntarthatósági megoldásokat alkalmazunk a lakóparkon, mint a megújuló energiaforrások, környezettudatos anyaghasználat, esővíz-újrahasznosítás, szelektív építési hulladékkezelés és felület hűtés-fűtés. A háromrétegű nyílászárók kiváló hő- és hangszigetelést biztosítanak, így a Le Jardin második ütemének lakásai alacsony fenntartási költségekkel és optimális komfortérzettel bírnak majd. Emellett a lakások kedvező, 10-90%-os fizetési konstrukcióval érhetőek el.

A Le Jardin 2 a XIII. kerületi Rozsnyay utcában található, mindössze néhány percre a Váci úti irodafolyosótól, melynek közelsége a főbb közlekedési útvonalakhoz biztosítja a gyors elérést mind tömegközlekedéssel, mind autóval. A kerület fejlett infrastruktúrájának köszönhetően a környéken számos oktatási, bevásárlási és egészségügyi intézmény érhető el, a különálló kerékpárutak pedig a biciklisek számára biztosítanak gyors, biztonságos közlekedést. A projektből közvetlen kertkapcsolat biztosított a Rákos-patakhoz, így könnyedén elérhető a patak-parti sétány, játszótér vagy akár a rekortán futópálya is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 31. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1902 e Ft
1859 e Ft -2%
1997 e Ft 5%
1757 e Ft -8%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
193.99 M Ft m Ft
169.2 m Ft -15%
188.5 m Ft -3%
183.6 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Rozsnyay utca 14-18, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület