Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Rozsnyay utca 14-18, 4. emelet

1/1
87 490 000 Ft87.49 M Ft 2 133 902 Ft/m2
2 szoba
41 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 705
LIVING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A 147 lakásos Le Jardin 2 lakófejlesztés Budapest XIII. kerületének zöldövezeti részén, a Rákos-patak közvetlen szomszédságában épül, ahol a modern élet és a természet harmóniája egyedülálló lakóélményt biztosít.

A LIVING egyik legzöldebb projektjeként a második ütem lakásai is magas szintű környezettudatosságot és kiemelkedő műszaki tartalmat képviselnek. Olyan fenntarthatósági megoldásokat alkalmazunk a lakóparkon, mint a megújuló energiaforrások, környezettudatos anyaghasználat, esővíz-újrahasznosítás, szelektív építési hulladékkezelés és felület hűtés-fűtés. A háromrétegű nyílászárók kiváló hő- és hangszigetelést biztosítanak, így a Le Jardin második ütemének lakásai alacsony fenntartási költségekkel és optimális komfortérzettel bírnak majd. Emellett a lakások kedvező, 10-90%-os fizetési konstrukcióval érhetőek el.

A Le Jardin 2 a XIII. kerületi Rozsnyay utcában található, mindössze néhány percre a Váci úti irodafolyosótól, melynek közelsége a főbb közlekedési útvonalakhoz biztosítja a gyors elérést mind tömegközlekedéssel, mind autóval. A kerület fejlett infrastruktúrájának köszönhetően a környéken számos oktatási, bevásárlási és egészségügyi intézmény érhető el, a különálló kerékpárutak pedig a biciklisek számára biztosítanak gyors, biztonságos közlekedést. A projektből közvetlen kertkapcsolat biztosított a Rákos-patakhoz, így könnyedén elérhető a patak-parti sétány, játszótér vagy akár a rekortán futópálya is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 31. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2134 e Ft
1879 e Ft -14%
1839 e Ft -16%
1690 e Ft -26%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
87.49 M Ft m Ft
110.7 m Ft 21%
267.7 m Ft 67%
88.7 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Rozsnyay utca 14-18, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Raoul Wallenberg utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

83.5 M Ft
1 szoba
42 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület