Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szabolcs utca 17, 8. emelet

1/1
155 490 000 Ft155.49 M Ft 2 130 000 Ft/m2
3 szoba
73 m²
8. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 8. emelet
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 705
LIVING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A közel 900 lakásos Park West lakópark-beruházás harmadik üteme, a 230 lakásos Park West 3 a pezsgő XIII. kerület szívében került kialakításra. A projekt a praktikus stúdiólakásoktól a nagyvonalú ötszobás, panorámás penthouse lakásokig, kényelmes, napsütötte otthonokat kínál. A Park West 3 olyan környezettudatos megoldásokkal rendelkezik, mint a korszerű hőszivattyús, illetve a felület hűtési és -fűtési rendszer, a három rétegű üvegezéssel ellátott homlokzati nyílászárók, valamint a 15 centiméteres hőszigetelés, melyeknek köszönhetően az év minden szakaszában megfelelő hőmérséklet biztosított a lakók számára. A lakópark 2025. októberében megkapta a használatbavételi engedélyt, ezzel megtörtént a fejlesztés átadása, lakásai azonnal költözhetővé váltak.
A XIII. kerületi Ferdinánd negyed szívében, a Szabolcs utca 17. szám alatt található Park West 3 lakóparkból könnyedén megközelíthető a belváros és a Városliget is, emellett a mindennapi ügyintézéshez szükséges intézmények is megtalálhatóak a projekt vonzáskörzetében. A fejlesztés elsősorban a városi életet és az aktív életmódot kedvelő közönséget célozza meg, akiknek fontos szempontot jelent az elhelyezkedés, a megközelíthetőség, illetve a lakópark biztosította komfortnövelő szolgáltatások.
A projekt rozsdaövezeti besorolással rendelkezik, így lakásai után magánszemélyek számára visszaigényelhető az 5%-os áfa!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 31. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2130 e Ft
1829 e Ft -16%
1813 e Ft -17%
1706 e Ft -25%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
155.49 M Ft m Ft
125.3 m Ft -24%
131.2 m Ft -19%
131.3 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Szabolcs utca 17, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XXII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft
3 szoba
65 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

73.8 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Dráva utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105 M Ft
3 + 1 szoba
98 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.999 M Ft
1 szoba
29 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

52 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XX. kerület

449 M Ft
16 szoba
691 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület