Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

+ 1 kép 1/4
104 240 600 Ft104.241 M Ft 1 895 284 Ft/m2
2 szoba
55 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 504
Major Krisztina
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiváló elrendezésű, ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS, A BÉKE TÉR KÖZELÉBEN!

A társasház a XIII kerületben a Béke tér és a Rákos patak közti közkedvelt területen épül.
Kis lakásszámú, kedvező tájolású, Boutique, formabontó társasház együttes!

Modern külső megjelenés és a magas műszaki tartalom jellemzi az épületegyüttest.

A lakás a társasház negyedik emeltén található, 54,93 nm, nappali + 1 szobás.

N + 1 sz, 54,93 m2 + erkély: 4,62 nm és 6,73 nm
K-i tájolású

Műszaki tartalom:
- vasbeton monolit szerkezet
- 30 Poroterm tégla
- 15 cm Dryvit szigetelés
- lakásokat elválasztó falazat -Silka hangátló tégla
- okos fűtési rendszer
- hőszivattyú
- padlófűtés
- fan-coil hűtés
- egyedi merőórák
- beépített redőnytok
- riasztó előkészítés
- magas minőségű választható szaniterek, burkolatok belső ajtók

Közlekedés:
Társasháztól pár perc sétára található: buszmegállók: 30,307,105,120,210B,914,230
villamosmegálló: 14 es.

Ha ingatlan vásárláshoz még el kell adnia jelenlegi ingatlanát, annak értékesítését kedvező feletekkel vállalom. Ügyvédi, jogi és hitelügyintézői háttérrel segítem - segítjük önt az ingatlan vásárlásban, A-Z ig.

Tudjon meg többet, hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1895 e Ft
1854 e Ft -2%
1664 e Ft -14%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
104.241 M Ft m Ft
90.7 m Ft -15%
88.4 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca
Eladó sorház

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
92 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft