Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Hollán Ernő utca, földszint

+ 17 kép 1/20
99 000 000 Ft99 M Ft 1 394 366 Ft/m2
2 szoba
71 m²
földszint
építés éve:1939

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Lippai Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PRÉMIUM LEHETŐSÉG ÚJLIPÓTVÁROS SZÍVÉBEN – STÍLUSOS OTTHON VAGY REPREZENTATÍV IRODA A SZENT ISTVÁN PARKNÁL!

Szeretne ott dolgozni vagy élni, ahol a város szíve dobog, mégis nyugalom veszi körül?

Eladásra kínálunk Újlipótváros egyik legkeresettebb részén, a Hollán Ernő utcában, közvetlenül a Szent István park szomszédságában egy teljes körűen felújított, 71 nm-es, délre tájolású, napfényes ingatlant. Ez a lakás a kiváló lokáció és a praktikus földszinti elhelyezkedés miatt a lehetőségek tárháza!

MIÉRT EZ A LEGJOBB VÁLASZTÁS?

Tökéletes Állapot: A lakás esztétikai és műszaki felújítása nemrég fejeződött be. Önnek még csak a berendezéssel sem kell foglalkoznia – ide tényleg csak be kell költözni!
Világos és Barátságos: A déli tájolásnak köszönhetően a terek egész nap természetes fényben úsznak, ami földszinti ingatlanoknál ritka kincs.
Bauhaus Elegancia: Az ingatlan egy rendezett, jó állapotú, klasszikus Bauhaus házban található, ami garantálja az értékállóságot és a presztízst.
Multifunkcionális: Elrendezése és elhelyezkedése miatt ideális:

Reprezentatív irodának vagy rendelőnek (könnyű megközelíthetőség az ügyfelek számára).

Első lakásnak fiataloknak, akik imádják a környék pezsgését.
Befektetésnek, hiszen a Szent István park környékén a bérbeadhatóság 100%-os.

LOKÁCIÓ – ÚJLIPÓTVÁROS VARÁZSA: A Dunapart és a Szent István park pár perc séta. A környék infrastruktúrája egyedülálló: a 75-ös és 76-os troli megállója karnyújtásnyira, a Pozsonyi út ikonikus kávézói, pékségei és éttermei pedig mind-mind a közvetlen közelben találhatók.

ÁR-ÉRTÉK ARÁNY: Egy teljes körűen felújított lakás ebben a méretben és ilyen lokációval ritkán bukkan fel a piacon ezen az áron. A tulajdonos motivált az eladásban, ne maradjon le róla!

Hívjon bizalommal, és nézzük meg együtt ezt a kivételes ingatlant!
Lippai Zsolt – Az Otthon Centrum platina fokozatú szakértője 15 év tapasztalat, 14 éve a hálózat élvonalában.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1394 e Ft
1910 e Ft 27%
1858 e Ft 25%
1690 e Ft 17%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99 M Ft m Ft
91.3 m Ft -8%
90.4 m Ft -10%
88.7 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Hollán Ernő utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

176.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XIV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIV. kerület

148.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

209.9 M Ft
4 szoba
100 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

215 M Ft
7 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

220 M Ft
5 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

65 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület