Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Sólyatér utca, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
67 990 000 Ft67.99 M Ft 1 942 571 Ft/m2
1 szoba
35 m²
2. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Márton Géza
Duna House - Szentendre, Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XIII. Marina-parti lakóparkban eladó újépítésű studiólakás

Átadás 2027 Q4

Budapest XIII. kerületében, a közkedvelt Marina parton, az Oasis Residence lakóparkban eladó egy 2. emeleti, egy szobás, keleti tájolású, újépítésű lakás, amely ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek is.

Oasis Residence Modern élet a Duna közelében

Az Oasis Residence a XIII. kerület egyik modern, prémium kategóriás lakóparkja, amely a Marina-part közvetlen közelében, zöld környezetben kínál magas színvonalú lakásokat. A korszerű épület kialakításánál kiemelt figyelmet fordítottak a minőségi anyaghasználatra, a modern műszaki megoldásokra és a komfortos, élhető lakóterekre.

A lakás keleti tájolásának köszönhetően világos, reggeli napsütéssel rendelkezik, elhelyezkedése pedig ideális mindazok számára, akik a városi élet kényelmét szeretnék ötvözni a vízpart közelségével.

A lakópark előnyei:

Rendezett, modern lakókörnyezet
Zöldterületek és sétányok a közelben
Kiváló infrastruktúra és közlekedés
Éttermek, kávézók és szolgáltatások a Marina-parton
A Duna-part és a kikötő közelsége

Az Oasis Residence lakásai értékálló befektetést jelentenek, ugyanakkor tökéletes választást nyújtanak azok számára is, akik modern, nyugodt és mégis városközeli otthont keresnek Budapest egyik legnépszerűbb vízparti negyedében.

Budapest, XIII. kerület, Marina-part, eladó, lakás, újépítésű, tégla, 1 szoba, keleti tájolás, modern lakópark, befektetés, Duna közelsége

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újlipótváros m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1943 e Ft
1869 e Ft -4%
1877 e Ft -3%
1723 e Ft -13%
Ennek az ára
Újlipótváros átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.99 M Ft m Ft
65.6 m Ft -4%
65.5 m Ft -4%
59.3 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Sólyatér utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület