BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 24 kép 1/27
58 000 000 Ft58 M Ft 1 933 333 Ft/m2
1 szoba
30 m²
1. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

DUPLA ERKÉLYES garzonlakás a Westend Bevásárlóközpont mellett kiváló befektetés a XIII. kerület szívében!Budapest XIII. kerületének egyik legnépszerűbb utcájában, a Kádár utcában kínálunk eladásra egy 30 m²-es, praktikus mini garzont, amely még rengeteg lehetőséget rejt magában!A lokáció kiváló: a Westend Bevásárlóközpont közvetlen közelében, karnyújtásnyira kávézók, éttermek, boltok és szórakozóhelyek igazi pezsgő belvárosi élet várja az új tulajdonost. A tömegközlekedés elsőrangú (M3 metró, villamosok, buszok pár perc sétára), így az ingatlan nemcsak lakhatásra, hanem befektetésnek is tökéletes választás.A lakás jelenleg 90%-os készültségi állapotban van, a kivitelező igény szerint befejezi, így az új tulajdonosnak már csak költöznie kell.A hirdetésben látható képek referenciaképek, egy már elkészült, hasonló paraméterű ingatlanról készültek, bemutatva a lehetséges végső kialakítást és minőséget.A környéken a hasonló méretű lakások gyorsan és könnyen kiadhatók, így kiváló hozamot biztosíthat bérbeadás esetén akár hosszú, akár rövid távra.Igény esetén referenciamunkákkal és belső kialakítási tervvel is segítjük a véglegesítést, hogy az ingatlan modern, praktikus és értékálló legyen.A lakás kis alapterülete ellenére sok lehetőséget kínál legyen belőle stílusos belvárosi otthon vagy biztos hozamú befektetés!Érdeklődjön bizalommal, és nézze meg személyesen a lehetőséget!
Érd.: Szabó Balázs +36 (30) 7013744

Referencia szám: LK022178

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1933 e Ft
1877 e Ft -3%
1723 e Ft -12%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
58 M Ft m Ft
65.5 m Ft 11%
59.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

80.22 M Ft
1 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.495 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás