Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 3 kép 1/6
72 300 000 Ft72.3 M Ft 1 853 846 Ft/m2
2 szoba
39 m²
2. emelet
építés éve:2027

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Incze Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Projekt bemutatása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ MODERN LAKÁSOK A XIII. KERÜLETBEN

Kiváló befektetési és lakhatási lehetőség Budapesten, a XIII. kerület frekventált, de nyugodt részén.
Itt épül egy modern 31 lakásos, pince + földszint + 4 emelet kialakítású, elegáns, liftes társasház!

Műszaki szempontból is a legmodernebb megoldásokat alkalmazzák az építés során, hiszen hőszivattyús fűtés és melegvíz ellátása van a lakásoknak, amihez párosulnak a három rétegű ablakok, és a megfelelő homlokzati szigetelés. Ezáltal a lakások fenntartási költsége nagyon kedvező lesz!

A földszinti lakások egy része kertkapcsolattal rendelkezik, amely ideális választás lehet azoknak a vevőknek, akik kisállattal rendelkeznek vagy zöld környezetre vágynak

Kiemelt figyelmet érdemel a lakóépület legfelső, negyedik emelete, ahol az utcai és udvari homlokzati falak visszahúzása miatt:
Tágas, napfényes teraszok kerülnek kialakításra.
Penthouse jellegű lakások, melyek ideálisak a különleges hangulatot és kilátást keresők számára.

Lehetőség van garázs beálló hely vásárlására a mélygarázsban, illetve tároló vásárlására is.

Ha akezdeti szakaszban vásárol, akkor még lehetősége van a saját ízlése szerint kiválasztani a burkolatokat, ajtókat, szanitereket stb.

Elhelyezkedés
A Gyöngyösi utca kiváló infrastruktúrával rendelkezik, a közelben minden megtalálható, ami a kényelmes élethez szükséges (vásárlási lehetőségek, közlekedés, szolgáltatások).

Ne maradjon le! Válassza ki álmai otthonát még az építkezés kezdeti szakaszában!

Tervezett átadás 2027 IV. negyedév

További információkért keressen minket bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1854 e Ft
1858 e Ft 0%
1675 e Ft -11%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
72.3 M Ft m Ft
117.5 m Ft 38%
88.4 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

172 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, JÓKAI UTCA 10 3/19
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

100 M Ft
2 szoba
50 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

72 M Ft
1 szoba
33 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba